Як облицювати фундамент. Як зробити облицювання фундаменту будинку.

Фундамент - це основа будинку. Про його обробці потрібно подбати самим ретельним чином. Магазини будівельних матеріалів готові запропонувати вам велику кількість оздоблення для зовнішніх робіт. Вибираючи потрібний вам матеріал, майте на увазі загальний стиль будинку.
Вам знадобиться
  • - дренажна подушка;
  • - штукатурка.
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно обробити вимощення. Зніміть 20-25 сантиметрів землі і покладіть дренажну подушку, що складається з піску і щебеню. Залийте 15 сантиметрів бетону, дайте йому застигнути. Зверху додайте три сантиметри асфальту, таке покриття повинно мати нахил. По периметру доріжку через кожні два метри робіть температурні шви, це запобіжить розлом поверхні. Покладіть в ці шви смужки вінілу або будь-якого іншого пружного матеріалу.
2
Після цього необхідно поштукатурити цоколь. Цементно-вапняний шар штукатурки вирівняє і зміцнить поверхню. Можете додати в суміш пластифікатор, він збільшить водовідштовхувальний ефект розчину. Щоб облицювальний шар був більш міцним, на цегляну і бетонну поверхню кріплять металеву сітку, а поверх неї кладуть штукатурку. Для підвищення гідроізоляції намажте всю поверхню бітумної мастилом, цоколь можете покрити шаром руберойду.
3
Щоб прикрасити зовнішній вигляд фундаменту, його необхідно обробити. Найдешевший і простий варіант - пофарбувати опору будівлі у відповідний колір. За допомогою пластичної й однорідної фарби щільної консистенції можна оригінально прикрасити фундамент. Бризками нанесіть фарбу на стіну, паличкою прорисуйте контури каменів. Єдиний мінус такого облицювання - недовговічність.
4
Обробити цоколь можна і натуральним каменем, це виглядає дуже красиво, але дорого коштує. Таке облицювання володіє високими захисними властивостями. Щоб закріпити камені, підготуйте армовану сітку, кілочки з дерева і гачки. Тільки клей не зможе довго утримувати таке важке покриття.
5
Зверніть увагу на сайдинг. Він виготовлений на основі полівінілхлориду. Такі пластини дуже легкі, міцні та довговічні. До того ж, сайдинг має широкий асортимент малюнків і фактури. Листи кріпляться оцинкованими цвяхами через 15 сантиметрів один від одного до дерев'яної обрешітки. Чи не притискайте панелі занадто сильно один до одного.
6
Панелі, що імітують натуральні матеріали, кріпити набагато легше, ніж сам камінь. Підберіть колір і фактуру поверхні обробки, щоб вони поєднувалися з матеріалом, з якого побудований будинок.