Як облаштувати кухню 6 кв.м. Як облаштувати малогабаритну кухню.

Маленька кухня може бути не менш зручною і комфортною, ніж велика. Потрібно лише правильно розпланувати приміщення і не поспішати купувати меблі і побутову техніку.
Вам знадобиться
  • - кухонні меблі на замовлення;
  • - компактна побутова техніка;
  • - підвісні полиці і утримувачі.
Інструкція
1
Накресліть план приміщення і нанесіть на нього всі розміри стін, віконних і дверних прорізів. Визначте місця для зони приготування і вживання їжі. Відзначте розташування мийки, плити і холодильника.
2
Побутову техніку вибирайте нестандартного виду і розміру. Є прекрасні двохконфорки газові та електричні плити, які займуть зовсім мало місця на кухні. Вбудована варильна панель без духової шафи - відмінний варіант для невеликого приміщення. Пошукайте холодильник, який можна встановити під робочу поверхню.
3
Ретельно, буквально до сантиметра, виміряйте довжину і висоту стіни, де буде стояти меблі. Її краще зробити індивідуальної, щоб не втратити робоче простір. Обов'язково порадьтеся з менеджером, який прийматиме ваше замовлення. Спеціаліст запропонує вам різні варіанти розташування кожного шафки.
4
Дізнайтеся, чи можна зменшити глибину тумбочок. Це допоможе вам заощадити до 20 сантиметрів потрібного простору. Особливу увагу зверніть на модель обіднього столу. Він може бути висувним або розкладним. Якщо використовувати широке підвіконня цегляного будинку і прикрутити до нього стільницю за допомогою рояльної петлі, отримаєте розкладний стіл.
5
Використовуйте підвісні полиці і утримувачі для кухонного начиння, щоб не займати місце внизу в робочій зоні. Під верхніми шафками кухонних меблів прикрутите гачки для келихів, прихваток і інших кухонних дрібниць, які повинні постійно бути у вас під рукою.
6
Якщо у вас залишився вільний кут в обідній зоні, замовте маленький кухонний диванчик з відділенням для зберігання речей внизу. Там можна розмістити предмети, якими ви не часто користуєтеся. Для одного-двох чоловік цілком вистачить цього диванчика для комфортного розташування за столом.
7
Для ремонтних робіт вибирайте світлі оздоблювальні матеріали, які візуально зроблять простір кухні більше. Для оформлення вікна використовуйте короткі легкі фіранки або жалюзі.