Як носити зелену сукню.

В одязі зелений - один з найбільш самодостатніх квітів, особливо, якщо мова йде про сукню. На відміну, наприклад, від сірого або коричневого немає особливої необхідності доповнювати його або відтіняти.
Інструкція
1
Слідуйте правилу трьох кольорів. Воно дозволяє з'єднувати в одному вбранні тканини трьох забарвлень, за умови, що одна з них добре поєднується з двома іншими. Класичними варіантами таких посередників є білий і чорний. Наприклад, зелене плаття може бути доповнене чорним поясом і туфлями і жовтими аксесуарами, в цьому випадку яскраві деталі не вступлять в дисонанс між собою. Але слід пам'ятати, що зелений (особливо його яскраві відтінки, наприклад, смарагдовий або колір молодого листя) дуже примхливий, тому всі інші повинні лише доповнювати його, а не вступати з ним у суперечку.
2
ламати стереотипи. Згадайте «Трьох сестер» А.П. Чехова. Наталія Іванівна, одягнувши рожеве плаття із зеленим поясом, була в розумінні драматурга втіленням міщанства і несмаку. Зараз же не можна сказати, що поєднання цих кольорів вульгарно або недоречно. Головне, щоб обидва доповнювали один одного, а не конкурували, один завжди повинен поступатися. Це ж правило стосується з'єднання в одному гардеробі зеленого з фіолетовим, бузковим або синім. Прикладіть речі один до одного, подивіться здалеку. Якщо всі разом нагадує китайський пуховик початку 90-х, не надягайте.
3
Поєднуйте сукню з іншими предметами гардеробу зеленого кольору, але пам'ятайте, не варто надягати на себе все зелене, що попалося під руку. Краще не намагатися поєднувати теплі і холодні відтінки. Найбільш оптимальний варіант - з'єднання деталей туалету з тканин-компліментів, наприклад, зелену сукню і жакет з матеріалу, малюнок на якому включає в себе цей колір. Або пов'яжіть більш темний (світлий) хустку, але різниця може бути лише в насиченості відтінку.
4
Згадайте про те, як вибирають вино до столу. Чим вишуканіше напій, тим більш прості у приготуванні страви подають до нього, і навпаки. Те ж саме і з туалетом. Якщо у сукні складний крій, велика кількість декоративних елементів, воланів і вставок, тим простіше повинні бути аксесуари. А для сукні-футляра краще вибрати вигадливі або масивні прикраси.