Як відключити спрощений стиль. Як зробити робочий стіл базовим спрощеним.

Користувачі більшості сучасних версій операційних систем мають можливість самостійно вибирати варіант оформлення графічного інтерфейсу. Користувачі Windows 7, як правило, воліють використовувати теми Aero, відмінною рисою яких є напівпрозорість елементів інтерфейсу. Однак за замовчуванням ця система встановлюється з іншим варіантом оформлення - він називається «спрощений стиль оформлення».
Вам знадобиться
  • ОС Windows 7.
Інструкція
1
Відкрийте апплет «Панелі управління» Windows, який дозволяє змінювати варіанти оформлення графічного інтерфейсу операційної системи - його коротка назва «Персоналізація». «Панель управління» можна запустити, вибравши в головному меню ОС (на кнопці «Пуск») пункт з такою назвою. У головному вікні цієї програми є розділ з назвою «Оформлення та персоналізація», а в ньому - посилання «Зміна теми». Клацніть по цьому посиланню, і потрібний компонент панелі управління відкриється в окремому вікні.
2
Запустити его можна і іншими способами. Наприклад, натисніть клавішу Win і наберіть на клавіатурі «перс». Після цього у головному меню ОС з'явиться список результатів пошуку, в розділі «Панель управління» якого буде та ж сама посилання «Зміна теми» - клацніть по ній мишкою. А можна використовувати контекстне меню робочого столу - клацніть його фонове зображення правою кнопкою миші і виберіть у списку, пункт «Персоналізація».
3
У відкритому будь-яким з описаних способів вікні поміщаються іконки встановлених в операційну систему тем оформлення. Вони розбиті на декілька груп. Варіант оформлення «Windows 7 - спрощений стиль» поміщений в саму останню в списку групу «Базові спрощені теми і теми з високою контрастністю». Щоб її змінити, просто клікніть лівою кнопкою мишки будь-яку іншу іконку в списку.
4
Якщо комп'ютер працює під управлінням версії Windows 7 «Домашня базова», зміна тем в ньому не передбачена. Крім цього випадку теми Aero можуть бути недоступні через недостатню продуктивність використовуваної відеокарти. ОС сама оцінює цей параметр і іноді помиляється, якщо в систему не встановлений правильний драйвер пристрою. В цьому випадку оновіть драйвер з сайту виробника або з диска з покупного комплекту відеокарти.