Як вивчитися на слідчого. Як вступити вчитися на слідчого.

Слідчий - це співробітник органу слідства, який займається розслідуванням кримінальних справ, розкриттям злочинів, виступає гарантом дотриманням законності і відновленням справедливості.
Інструкція
1
Колишніх слідчих не буває. Ця професія накладає певний відбиток на людину. Тому, перш ніж вибрати для себе такий життєвий шлях, подумайте - а чи володієте ви необхідними для подібної роботи якостями? Серіали і кінофільми створюють навколо професії слідчого своєрідний ореол романтичності і таємничості, якого насправді немає. Ця професія повна небезпек і труднощів, адже на ваші плечі ляже вся тяжкість оперативно-розшукових заходів по затриманню злочинців і проведення великого переліку процесуальних дій. Майбутній слідчий повинен володіти аналітичним складом розуму, завзятістю, умінням не прогинатися під вагою обставин і працьовитістю. Подумайте, чи потрібна вам життя, повна нічних чергувань і позаурочної роботи?
2
Щоб вивчитися на слідчого, необхідно отримати юридичну освіту. Є кілька варіантів стати професійним детективом. Перший - вступити на звичайний юридичний факультет, який є в будь-якому університеті. На третьому курсі навчання вам запропонують вибрати спеціалізацію: цивільну, кримінальну або конституційно-правову. Саме на кримінальній спеціалізації готують майбутніх слідчих.
3
Другий спосіб стати слідчим - піти вчитися в Академію прокуратури або Інститут МВС Росії. У цих вузах є спеціалізовані факультети, і випускникам зазвичай по закінченню курсу навчання надається робота в слідстві.
4
Незалежно від того, який навчальний заклад ви вибрали, перелік предметів, з яких здається вступний іспит, скрізь однаковий. Вуз можуть задовольнити результати шкільного ЄДІ, або ж вас можуть попросити здати профільні дисципліни повторно. Це російська мова, суспільствознавство та історія Росії. Іноді ще потрібно скласти іспит з англійської мови.