Як відкрити соціальну мережу.

Соціальна мережа, якщо її грамотно створити і розкрутити, стане відмінним місцем для самореалізації та відмінним майданчиком для реклами усіляких товарів і послуг. Інформація в мережі поширюється дуже швидко, місця для реклами недешево коштують, а що стосується аудиторії - вона просто величезна. Однак спочатку мережу потрібно створити і потім відкрити, а потім вже можна і розкручувати її.
Інструкція
1
Спочатку визначте, чим буде ваша соцмережа відрізнятися від безлічі вже створених аналогів. Мало кого приверне мережа-двійник «Однокласників» або Facebook'а. Крім того, треба враховувати, що не кожна людина може ось так просто взяти і викласти в мережу дані про себе. Подумайте, на яку групу населення ваш ресурс буде орієнтований. Так, наприклад, найпростіше налагодити контакт з підлітками та студентами. Вони і часу більше проводять в мережі, і інформацією діляться охоче. Молоді люди і покупки в інтернеті здійснюють частіше за інших.
2
Вирішіть питання з вибором хостингу. Це один з найважливіших моментів у процесі відкриття своєї соціальної мережі, та й взагалі будь-якого іншого сайту. Виберіть хостинг, орієнтуючись на використовувану вами операційну систему, а також на передбачувані функції, які виконуватиме ваш проект. Можливо, вам знадобиться придбати один або кілька серверів, які будуть об'єднані в кластер.
3
Потім придбайте домен. Підійде такий другого рівня. Для цього вам знадобляться деякі вкладення, а також розуміння суті справи. Доменом називається унікальне ім'я того чи іншого сайту, це його місце в інтернеті. Придумайте якесь благозвучне назва. І при цьому бажано, щоб воно було коротким. Привести як приклад можна соціальну мережу, яка раніше була відома як «ВКонтакте». Хоча її і зараз користувачі за звичкою називають «контактом». Це vk.com - як бачите, назвою мережі та її домен запам'ятати простіше простого.
4
До речі, необов'язково домен повинен передбачати англійські букви. Можна доменне ім'я придбати і російською, а виглядати воно буде приблизно так: імя_сайта.рф.
5
Тепер що стосується програмного забезпечення. Вам потрібні професійні співробітники, такі, як програмісти та дизайнери. Вони втілять в життя ваші оформлювальні та організаційні плани. Оболонку вашого сайту потрібно зробити зручною, її інтерфейс - інтуїтивно зрозумілим. Стандартними блоками є особиста сторінка, фотографії, аудіо- та відеозаписи, чат, спільноти, замітки. І, звичайно, не забудьте про розваги, таких як флеш-ігри, які самі користувачі вашої соціальної мережі зможуть створювати самі. Для початку ж потрібно буде кілька вже готових ігор, які можна буде придбати у творців на умовах партнерства.
6
Ось тепер настала черга реклами і власне забезпечення вашого стабільного заробітку як власника соціальної мережі. Розміщуйте банери і контекстну рекламу на різних популярних сайтах, за взаємною домовленістю. Для розширення своєї аудиторії вдамося до допомоги професіоналів в даному питанні. А коли аудиторія вашої соцмережі зросте до порядних висот, потихеньку починайте розміщувати рекламу інших сайтів на сторінках своєї соціальної мережі. Тільки вона не повинна бути нав'язливою, щоб не почався відтік користувачів з вашого ресурсу.