Як виміряти швидкість інтернет-з'єднання.

Якщо вам здається, що ваш інтернет «гальмує» і його параметри не відповідають тим, які заявив провайдер - виміряйте швидкість свого інтернет - сполуки . Зробити це можна дуже просто, всього за кілька кроків.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібно спеціальний сервіс.
Інструкція
1
Спочатку перевірте свій ПК на наявність вірусів - вони можуть істотно сповільнювати ваш інтернет . Якщо «шкідники» знайдені - видаліть їх.
2
Тільки після перевірки та чистки вашого ПК відключіть антивіруси, фаєрволи, торрент клієнти і всі інші мережеві програми.
3
Перевірте мережеву активність - клікніть правою кнопкою миші по мережевому підключенню «Стан» .В тому випадку, якщо число прийнятих/відправлених пакетів зростає, то до вас, все ж, закрався вірус, або працює якась небудь мережева програма. У цьому випадку ще раз повторіть 1 і 2 кроки.
4
Для вимірювання швидкості скористайтеся спеціальним сервісом, наприклад, "Я в інтернет е!", Який надає Яндекс. Для цього зайдіть на сторінку сервісу і клікніть по кнопці "Виміряти швидкість". Дочекайтеся закінчення процесу.
Зверніть увагу
Зазвичай популярні сайти, з яких ви качаєте файли, обмежують швидкість, особливо це стосується файлообмінників. Чи не орієнтуйтеся на ці дані.
Корисна порада
Якщо у вас кілька ПК, і вони виходять в інтернет через роутер, відключіть їх і залиште тільки один. Якщо з'єднання налаштовано на роутере, краще його виключити, а підключатися прямо з комп'ютера.