Як не думати про свою хворобу.

Деякі люди грішать тим, що неправильно думають і говорять про себе. На звичайне питання «Як справи?» Вони починають скаржитися на своє здоров'я. Але ж можна навчитися не думати про свою хворобу, тоді її буде набагато легше подолати.
Інструкція
1
Якщо ваша голова постійно буде зайнята думками про хворобу, захворювання тільки посилиться і вкорениться. Тому перестаньте говорити про нього, якщо у вас ніхто прямо не запитує про це. Якщо ви хворієте, то на подібні питання просто відповідайте обтічними фразами типу «Вже набагато краще», «Все нормально», «З перемінним успіхом».
2
Знайдіть свою фотографію, де ви запечатані щасливим і здоровою людиною. Помістіть її на видному місці і при будь-якій можливості дивіться на цей знімок, згадуйте той час, подумки переносите себе в той прекрасний стан душі і тіла. Думайте про те, як багато ви тоді гуляли, активно відпочивали, зустрічалися з друзями, танцювали і найважливіше - як ви відмінно себе почували.
3
Припиніть жаліти себе і прагнете до створення нового образу - НЕ скорченого, нещасного, вмираючого, прикутого до ліжка хворого, якого всі жаліють, а веселого, життєрадісного і повного сил оптиміста. Чи не виконуйте роль жертви і не представляйте свою долю тільки в чорно-білому кольорі. Життя і так повна проблем, щоб ще й займатися самобичуванням.
4
Забороніть близьким жаліти вас, інакше є ризик, що самі повірите, що ви самий хвора людина в цьому світі. І з цим відчуттям ви пройдете весь свій життєвий шлях.
5
Говоріть і думайте про себе тільки в позитивному ключі. Уявіть свій завтрашній день, що ви повністю здорові і бадьорі, що ви повні сил і всі органи функціонують злагоджено, що ви робите домашню роботу швидко і якісно.
6
Полюбіть себе таким, як є. Навіть з значним переліком різних діагнозів в медичній картці. Поки ви не почнете цінувати себе, говорити про зцілення марно.
7
Не бійтеся бути привабливим і здоровою людиною. Багато хто побоюється пристріту і не діляться ні з ким своїми радісними подіями, які стосуються, наприклад, довгоочікуваного одужання. Але якщо ви хворі і нещасливі, вам навряд чи хтось позаздрить. Так що не бійтеся сказати привселюдно, що ви здорові і ніяка хвороба вам не страшна.