Як відключити економний режим. Як відключити економічний режим на ноутбуці.

Є у більшості операційних систем дуже корисна функція - економний режим. Однак для виконання низки завдань комп'ютером вона не потрібна. Тому необхідно знати, як відключити режим економії живлення.
Інструкція
1
Щоб відключити цю опцію в ОС Windows 98, а також Windows 2000 і Millennium, натисніть на кнопку «Пуск» і клацніть один раз лівою кнопкою миші по пункту «Панель управління». Потім у віконці вже двічі клікніть тією ж кнопкою миші по пункту меню «Управління харчуванням». Потім виберіть схему управління харчування та настройки, оптимальні для конкретно вашого комп'ютера. Клацніть по випадному списку навпроти напису «Відключення монітора» і виберіть варіант «Ніколи». Збережіть налаштування послідовним натисканням кнопок «Застосувати» і «Ок».
2
Що стосується популярної операційної системи Windows XP, тут також запустите панель управління з меню «Пуск». Виберіть пункт «Електроживлення». Або буде потрібно вибрати спочатку «Продуктивність і обслуговування», а потім «Електроживлення». Потім відкриється вікно, де вам потрібно перейти на вкладку «Схеми управління живленням» і вибрати необхідний режим.
3
Якщо у вас стаціонарний ПК, вибирайте режим «Домашній/Настільний», а якщо у вас переносний пристрій - «Портативний». Виберіть варіанти «Ніколи» у випадних списках навпроти написів «Відключення дисплея» і «Відключення дисків». Збережіть зміни натисканням спочатку кнопки «Застосувати», а потім «Ок».
4
У випадку з операційними системами Windows Seven і Vista активуйте, знову ж таки, пункт «Панель управління», там відкрийте пункт «Система і обслуговування», потім - «Електроживлення». Відкриється вікно, де потрібно вибрати потрібну схему управління живленням і клікнути по «Змінити параметри екрану».
5
Оберіть «Додаткові параметри», натисніть на кнопку «Змінити». Розкрийте випадають списки навпроти написів «Сплячий режим» і «Сон після ...», вказавши в кожному варіант «Ніколи».
6
Те ж саме зробіть і з випадають списками «Відключати екран після ...» і «глибокого сну після ...» - це вкладка «Екран». Тобто вам у випадних списках потрібно вибрати варіанти «Ніколи».
7
Закрийте поточне віконце і збережіть зміни допомогою натиснення кнопок «Ок», а потім «Зберегти».