Як намалювати час.

Один з можливих способів проілюструвати нематеріальні поняття полягає у використанні зображень предметів, які з ними асоціюються. Для втілення ідеї часу підійде образ годин, колаж на основі якого можна зробити в редакторі Photoshop.
Вам знадобиться
  • Програма Photoshop.
Інструкція
1
Поєднанням Ctrl + N створіть в Photoshop документ з чорним фоном. Натиснувши на клавішу D, поверніть основний і фоновий кольори до налаштувань за замовчуванням.
2
Застосуйте до єдиного існуючого шару фільтр Clouds («Хмари»), який включається опцією з групи Render («Рендеринг») в меню Filter («Фільтр»). Клавішами Ctrl + J продублюйте шар з результатами роботи фільтра і накладіть його на оригінальне зображення в режимі Overlay («Перекриття»).
3
Поєднанням Shift + Ctrl + N вставте у файл новий шар і, застосувавши інструмент Rectangular Marquee («Прямокутне виділення»), намалюйте виділення прямокутної форми, що збігається з шириною полотна. Висота прямокутника повинна становити близько третини висоти документа. Скориставшись опцією Fill ("Заливка") в меню Edit («Редагування»), заповніть створену фігуру білим кольором.
4
Розмийте прямокутник фільтром Gaussian Blur («Розумієте по Гауса»), включивши його опцією з групи Blur («Розмиття») в меню Filter так, щоб розтушовані область досягла кордонів полотна. Поверніть отриману картинку в спіраль опцією Twirl («Скручування») групи Distort («Спотворення») в меню Filter з максимальним значенням параметра Angle («Кут»).
5
Обробіть тим же фільтром зображення на фоновому шарі. Перемістіть білу спіраль під верхній шар і змініть її режим накладення на Screen («Освітлення»). Таким способом ви отримали фон, який буде потрібно для передачі ідеї руху часу і стрілок годинника по колу.
6
Для створюваного колажу достатньо буде схематичного зображення годинників у вигляді широкого кільця з цифрами і стрілками. Щоб намалювати таку картинку, вставте у файл ще один шар і виділіть на ньому круглу область інструментом Elliptical Marquee («Еліптична область виділення»). Для отримання кола затисніть клавішу Shift. Залийте фігуру чорним кольором. У середині чорного кола створіть ще одне кругле виділення меншого розміру і видаліть виділену середину опцією Clear («Очистити») в меню Edit («Редагування»).
7
Щоб намалювати знаки, рівномірно розміщені вздовж окружності, створіть за допомогою інструменту Ellipse («Еліпс») в режимі Paths («Контури») контур за розміром внутрішнього кільця циферблата. Включивши інструмент Horizontal Type («Горизонтальний текст»), клікніть по цьому контуру і намалюйте білі цифри.
8
Додайте поверх знаків два нових шару. На кожному з них створіть інструментом Polygonal Lasso («Багатокутні ласо») виділення у вигляді сильно витягнутого ромба і зафарбуйте його білим кольором. Годинникова стрілка повинна виявитися коротше і ширше хвилинної. Опцією Rotate («Обертання») групи Transform («Трансформація») в меню Edit розгорніть фігури під потрібним кутом. Для переміщення застосуєте інструмент Move Tool («Інструмент переміщення»).
9
Щоб годинник не розсипалися, зберіть їх в групу. Для цього виділіть шари з чорним кільцем, цифрами та стрілками і застосуєте поєднання Ctrl + G. Накладіть створену групу на фон в режимі Overlay і зменшите її непрозорість, відрегулювати в палітрі шарів параметр Opacity («Непрозорість»).
10
Розфарбуйте зображення за допомогою градієнтної карти. Для цього виберіть у групі New Adjustment Layer («Нова установка шару») в меню Layer («Шар») опцію Gradient Map («Карта градієнта»), клацніть по градиентной смузі в діалоговому вікні та застосуйте відповідний двоколірний зразок з відкрилася палітри. Накладіть створений шар на зображення в режимі Color («Колір»).
11
Опцією Save («Зберегти») в меню File («Файл») збережіть створену картинку.