Що не обгоріти.

Літо - прекрасна пора для відпочинку, водних процедур і сонячних ванн, які оздоровлюють організм і заряджають енергією на весь рік. Щоб не отримати опік, потрібно дотримуватися правил, які в першу чергу відносяться до светлокожим людям.
Інструкція
1
Перед походом на пляж прийміть душ, обітріть насухо шкіру і нанесіть спеціальний крем з високим рівнем захисту від ультрафіолетових променів (від 30 SPF, підійде і дитячий лосьйон). Дочекайтеся, коли він повністю вбереться, тільки після цього приступайте до прийняття сонячних ванн.
2
Якщо ви вперше за цей сезон на пляжі, вибирайте місце для лежанки подалі від води. Сонячні промені заломлюються, що підсилює загар. Також витирайте тіло після купання. Принаймні, так потрібно поступати до тих пір, поки шкіра не придбає золотавий відтінок - потім шансів отримати опік набагато менше.
3
Починайте засмагати по 5 хвилин, поступово збільшуючи час до 10-15 хвилин в день. Потім відпочивайте під навісом або накидають на тіло легкий одяг, яка допоможе уникнути неприємних наслідків. Не забувайте і про головний убір, особа теж може обгоріти і почати лущитися, тому надягайте крислатий капелюшок.
4
Намагайтеся не перебувати на пляжі з 12 до 16 годин, в цей час сонячні промені найбільш активні, що може викликати не тільки опіки тіла, а й сонячний удар. Якщо вам дуже хочеться купатися днем, то після водних процедур сідайте в тінь і не намагайтеся зіграти - нічого доброго з цього не вийде.
5
Приблизно за місяць до пляжного сезону відвідуйте 2 рази на тиждень солярій. Так ви не лише уникнете обгорання на сонці, а й шкіра придбає відтінок засмаги, відповідно, ви не будете виділятися на пляжі серед решти відпочивальників своєю блідістю.
6
Якщо ви все-таки обгоріли, змастіть тіло спеціальним заспокійливим молочком або протиопіковим гелем. З народних рецептів непогано допомагає сметана і тертий сиру картоплю. Коли шкіра почне лущитися, обробляйте її скрабом і наносите оливкова олія, щоб відновити еластичність і природну зволоженість.