Як швидко розкрутити свій сайт.

Після створення сайту у вебмайстрів виникає проблема його популяризації. І для того щоб новий веб-проект став відвідуваним, необхідно займатися його «розкруткою».
Інструкція
1
Створіть карту (sitemap) сайту в форматі xml. Для створення xml-карти скористайтесь сервісом онлайн-генерації xml-карт XML-Sitemaps.com. Отриманий результат завантажте в корінь вашого сайту, потім на Google Webmaster (де попередньо потрібно зареєструватися), в меню Sitemap додайте посилання на xml-карту в форматі ваш_сайт/sitemap.xml.
2
Також не забудьте зареєструватися в сервісі «Яндекс.Вебмайстер», посилання на який представлена в розділі «Додаткові джерела». Додайте свій сайт в спеціальні каталоги сайтів: є два способи. Перший спосіб - вручну прописати свій сайт в різних сервісах, що дуже важко і довго. Другий спосіб - купити програму Allsubmitter, яка має великий список каталогів, або замовити «прогін» свого сайту через різні спеціалізовані ресурси на зразок 1ps.ru, uhuhu.ru і т.п. Деякі з них надають безкоштовний «прогін» з деякими обмеженнями.
3
Створіть RSS-трансляцію матеріалів вашого сайту і зареєструйте вашу RSS-стрічку в каталогах стрічок, наприклад, FeedBurner.com, LiveRSS.ru і т.п. Це дозволить опублікувати стрічки ваших матеріалів на інших сайтах. Здійсніть «Правило трьох кліків» - від найвіддаленішої сторінки вашого сайту до головної повинно бути не більше трьох переходів.
4
Додайте свій сайт в рейтинги «Рамблер Топ-100» і «Рейтинг Mail.ru». Додайте на свій сайт закладки соціальних мереж, докладніше про це можна прочитати в інтернеті. Напишіть (або замовте) цікаву статтю і опублікуйте її на різних новинних сайтах. Що стосується платних способів, то тут існує пара варіантів: 1) Найпростіший - знайти людину, яка сама «розкрутить» ваш сайт.2) Написати статтю з посиланнями на ваш сайт і опублікувати її на спеціальних текстових біржах.