Як висушити джинси. Як швидко висушити штани.

Джинси - незамінна річ у гардеробі як жінки, так і чоловіки. Складаються з щільної тканини, вони не вимагають делікатного прання або прасування, що робить дану одяг особливо зручною і практичною.
Вам знадобиться
  • - прищіпки;
  • - фен;
  • - праска;
  • - духовка.
Інструкція
1
Якщо ви не обмежені в часі, дайте джинсам висохнути природним шляхом. Найкращий спосіб - повісити їх на свіжому повітрі за пояс прищіпками. Тільки перед цим краще вивернути джинси навиворіт, щоб зовнішня сторона довше зберегла свій насичений колір і не забруднилася. Не маючи можливості вивісити їх на вулиці, повісьте будинку близько працюючої батареї або в будь-якому іншому теплому місці.
2
Під час прання у пральній машині використовуйте режим легкого прасування і віджимання на великій кількості оборотів. Так як джинсова тканина є досить щільним матеріалом, це не заподіє штанів ніякої шкоди, до того ж, вичавить всю зайву воду, що скоротить час їх сушки.
3
Коли джинси потрібно висушити дуже швидко, скористайтеся духовою шафою. Увімкніть духовку, відкрийте дверцята і повісьте на неї штани. Періодично перевертайте їх. Природно, духова шафа повинен бути дуже чистим і не віддавати запахом запеченої їжі. Щоб не отримати обгорілі брюки, не кладіть їх занадто близько до вогню.
4
Використовуйте фен. Увімкніть гарячий обдув на повну потужність і повільно проводите по одній частині до тих пір, поки вона не підсушиться. Такий метод краще використовувати в тому випадку, якщо потрібно висушити якусь частину одягу, а не всю її. Інакше часу на це витратиться сила-силенна, та й рука може втомитися.
5
Пропрасуйте вологі джинси теплою праскою. Тільки температура повинна бути саме теплою, а не гарячою, щоб не залишилися білі сліди. Спочатку проведіть праскою з одного боку кілька разів, потім - з іншого. Робіть це до тих пір, поки штани не стануть сухими. Дуже мокрі джинси стоїть перед прасуванням трохи просушити на вулиці або за допомогою духовки. Чи не гладьте тонкі ДжиСи-стрейч, інакше вони можуть трохи розтягнутися під дією температури. Для більш ефективної сушки отпариватель у праски потрібно відключити.