Як дівчині накачати руки. зробити рельєфні руки дівчині.

Пружне, красиве і в міру накачане жіноче тіло має особливою привабливістю, заворожує погляди чоловіків. Тому дівчата мріють виглядати на всі сто, щоб відчувати себе набагато впевненіше. Щоб накачати руки, використовуйте власну вагу і гантелі.
Вам знадобиться
  • - гантелі;
  • - лава.
Інструкція
1
Віджимання орієнтовані на м'язи, розташовані звороті плеча. Для виконання даної вправи займіть класичну позицію: упріться руками на ширині плечей в підлогу, ноги випрямити, поставте стопи на носочки. Спина і ноги повинні складати єдину рівну лінію. Опустіть тулуб доти, поки груди практично не торкнеться підлоги, потім зусиллям м'язів поверніться у вихідне положення. Зробіть три підходи по десять разів. Під час вправи намагайтеся тримати м'язи преса напруженими, а спину прямою. Якщо вам важче даються класичні віджимання, скоротіть навантаження, спираючись на коліна, а не на стопи.
2
Відмінне вправу для трицепсів - провали. Для його вправи вам буде потрібно лава, сядьте на неї і розташуйте долоні на ширині плечей, пальцями обхопіть лаву знизу, а ноги поставте перед собою. Злегка висуньте сідниці вперед перед лавою і опустіться вниз, згинаючи лікті назад. Коли плечі стануть паралельні підлоги, поверніться у вихідне положення зусиллям м'язів рук. Повторіть вправи десять раз в три підходи.
3
Візьміть в руки гантелі по два-три кілограми і встаньте, поставте ноги на ширині плечей. Злегка нахиліть корпус вперед і підніміть руки назад, щоб плечі стали паралельні підлозі, а передпліччя були злегка опущені вниз. З даного положення підніміть гантелі за рахунок м'язів розгиначів рук і затримайтеся в найвищій точці на пару секунд. Потім опустіть гантелі і повторіть ще десять-дванадцять разів. Під час вправи тримайте лікті притиснутими до тіла.
4
Почергове згинання рук з гантелями направлено на м'язи передньої частини плеча. Встаньте рівно, поставте ноги на ширині плечей, в руках тримаєте гантелі. Підніміть повільно ліву гантель, при цьому додатково стискайте біцепс, у верхній точці ваша долоня повинна бути повернена до грудей. Повільно опустіть ліву руку і одночасно піднімайте праву. Продовжіть чергувати підйом рук, поки не зробите десять-п'ятнадцять повторень. Під час вправи тримайте лікті щільно притиснутими до тулуба.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jR6TLmw9rOE