Як дівчині накачати кубики. Як зробити кубики на животі дівчині в домашніх умовах.

Гарний, підтягнутий живіт з кубиками завжди буде в моді. І це стосується не тільки хлопців, дівчата також задаються питанням, як накачати кубики. Але щоб побачити відмінний результат, вам буде потрібно як мінімум два місяці регулярних тренувань і величезне бажання зробити свою фігуру ідеальною.
Вам знадобиться
  • - Килимок.
Інструкція
1
Буває так, що тренуючись довгі місяці, дівчина не бачить результатів. Це може бути пов'язано з шаром підшкірного жиру на животі, через який просто не видно кубиків. Перш за все, подкорректируйте своє харчування. Виключіть зі свого раціону жирну їжу, ковбасу, напівфабрикати, капусту і газовані напої. Сміливо переходьте на здорову їжу: фрукти та овочі, молочні продукти, нежирне біле м'ясо і продукти, багаті білками (горіхи, сир, бобові). Але щоб позбутися від жиру, вам будуть потрібні фізичні навантаження, займіться плаванням, бігом або аеробікою.
2
Отже, перша вправа - підйом ніг. Постеліть на підлогу килимок і ляжте на спину, витягніть руки вздовж тулуба. Одночасно піднімайте тулуб з ногами під кутом у сорок п'ять градусів. На вдих піднімайтеся, на видих прийміть вихідну позицію. Зробіть дану вправу по п'ятдесят разів в два підходи. При цьому задіяні нижні і верхні м'язи живота.
3
Наступна вправа буде направлено на верхню частину м'язів живота. Ляжте на спину і покладіть руки за голову. Ноги повинні бути зігнуті в колінах і впевнено стояти на підлозі. Почніть повільно скручувати верхню частину корпусу. При цьому поперек повинна залишатися щільно притиснутою до підлоги, а лопатки відриватися від нього. Постарайтеся виконати два підходи по п'ятдесят разів, але якщо вам складно, почніть з мінімального числа повторень і поступово нарощує темпи.
4
Задіюйте косі м'язи живота, для цього виконуйте діагональні скручування. Щоб домогтися тих самих кубиків, необхідно ретельно прокачати косі м'язи живота, так як вони створюють своєрідний корсет черевного преса. Прийміть вихідне положення те ж, що і в попередній вправі і почніть виконувати скручування, торкаючись по черзі лівим ліктем правого коліна, потім правим ліктем правого коліна. Виконайте вправу по тридцять разів в два підходи.
5
Виконайте вправу «Велосипед». Ляжте на підлогу і підніміть ноги, почніть описувати кола в повітрі, немов ви їсте на велосипеді. Стопами повторюйте рухи, як ніби натискаєте на існуючі педалі. Руки повинні знаходитися за головою, зігнуті в ліктях. Тягніть ліве коліно до правого ліктя, потім праве коліно до лівого ліктя.
Для того, щоб прокачати прес, необхідно чимало сил та завзяття. У кінцевому рахунку, зробити живіт в кубиках абсолютно реально, якщо ви зможете приділяти йому 1:00 кожен день. Тренування діляться на два етапи: набір м'язової маси і спалювання жиру.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
У першу чергу, прокачайте весь прес, не допускаючи утворення слабких місць. Для опрацювання верхній частині преса використовуйте звичайні скручування, як на прямій, так і на похилій лаві. Виконуйте шість-сім підходів до відмови в кожному тренуванні.
2
Для опрацювання нижнього преса використовуйте кранчи. Ви можете робити їх як на турніку, так і на спеціальному тренажері. Виконуйте махові рухи прямими ногами. Робіть сім-вісім підходів, в кожному підході працюючи до відмови.
3
Працюйте над косими м'язами преса. Для того, щоб їх опрацювати, використовуйте проста вправа - згинання тулуба в сторони в прямому положенні. Встаньте прямо, руки тримайте за головою. Нахиліть корпус вправо настільки, наскільки можете. Після цього випрямьтесь і зробіть нахил вліво. Виконайте п'ять підходів по п'ятнадцять-двадцять повторів.
4
Тепер приступайте до спалювання жирової маси. Використовуйте бігову доріжку і велотренажер для того, щоб максимізувати спалювання жиру. Працюйте на ній півгодини до тренування і півгодини після тренування. Необхідно, щоб ви вибрали "рваний" ритм бігової доріжки або велотренажера - це посприяє більш швидкої втрати ваги.
5
Для того, щоб прискорити процес, також необхідно контролювати продукти, які ви їсте. Відмовтеся від продуктів з високим вмістом жиру і намагайтеся використовувати тільки ті продукти, які містять мінімум калорій. Налягайте на овочі та фрукти. Не їжте за годину і через годину після тренування, намагайтеся не їсти після шостої години вечора взагалі.
Корисна порада
Вживайте на тренуваннях якомога більше рідини - це допоможе вам заповнити втрату рідини.