Як визначити виробника автомобіля. Як визначити виробника за номером двигуна ssangyong.

Крім паспорта технічного засобу (ПТС), який часто губиться автовласниками, кожен автомобіль має ще одну різновид ідентифікації - VIN-код (Vehicle identification number), який містить велику кількість інформації. VIN-код присвоюється виробником в процесі виробництва. Дані коду широко використовуються при розшуку автомобілів, що перебувають в угоні, при визначенні країни-виробника, комплектації та інших характеристик.
Інструкція
1
Водії з багаторічним стажем при покупці автомобіля обов'язково перевіряють VINкод на предмет його можливої «перебивки». До відома новачків, особливо легко можна перебити 3 на 8 і 5 на 6. Символи I, O, Q не використовуються, оскільки вони дуже схожі на 1 і 0. Місця розташування VIN коду більшості сучасних автомобілів - передня ліва стійка кузова, або ліва частина інструментальної панелі, де VIN код можна побачити через лобове скло. Зазвичай місце його розташування відзначено в ПТС.
2
Відповідно до міжнародної класифікації, VIN код складається з трьох частин - WMI, VDS, VIS. Перша частина - WMI, що представляє собою тризначний код, ідентифікує виробника. Друга частина - VDS - складається вже з шести символів і містить описову інформацію про сам автомобілі. Її зміст визначає безпосередній виробник. Цифра, що стоїть в кінці, є контрольною для додаткового захисту від можливої «перебивки». У Росії, Японії, Кореї і в багатьох країнах Європи контрольна цифра виробниками не використовується.
3
Остання частина VIN коду - VIS складається з восьми знаків, причому чотири останні - це обов'язково цифри. Даний код містить додаткову інформацію про автомобіль, куди входять, наприклад, рік випуску і завод-виготовлювач.
4
Тепер більш докладно. Перший символ позначає географічну зону, другий - держава, що знаходиться в даній зоні і третій символ - самого виробника автомобіля. При виробництві партії менше 500 автомобілів третій символ завжди відзначається дев'яткою. Інформація про модель автомобіля (типи кузова, двигуна, комплектація) міститься в четвертому і восьмому символах. Як уже згадувалося, дев'ятий символ - контрольна цифра зустрічається на американських і китайських автомобілях. Десятий символ характеризує зазвичай модельний рік автомобіля. Від календарного року він відрізняється тим, що може випереджати його.
Для покупки нового автомобіля в Москві існують декілька можливостей. Кожна з них має свої особливості, переваги та недоліки. Якщо заздалегідь визначитися з маркою машини, то процес покупки пройде набагато спокійніше і впевненіше.
Сьогодні складнощів з покупкою нового або вживаного автомобіля немає. Ситуація на ринку така, що пропозиція значно перевищує попит, і для залучення покупця виробники машин і дилери надають вельми привабливі знижки, пільгові умови придбання та доставки техніки. Варіантів купити новий автомобіль в Москві два: зробити заявку на доставку з заводу-виробника або відвідати один з численних автосалонів. Шанс придбати нову техніку з рук практично нереальний. h2> Як купувати машину в салоні Щоб не розгубитися від великої кількості вибору і не пошкодувати згодом про зроблене придбання, потрібно заздалегідь визначитися з маркою машини. Покупка з величезною мірою вірогідності буде вдалою, якщо попередньо ознайомитися з варіантами комплектації моделей в діапазоні обраної марки. Це дозволить не відволікатися на переконання продавця про необхідність того чи іншого пристрою або оснащення, а скоїти вибір самостійно. Далі, слід визначитися з місцем покупки. Заздалегідь потрібно прочитати відгуки про автосалони, в яких розміщують на продаж підходящі автомобілі, дізнатися про гарантії, наданих в кожній торговій точці. Можна бути впевненим в тому, що в будь-якому з них покупця візьмуть максимально доброзичливо, процес вибору машини відбуватиметься в комфортній обстановці, продавець-консультант дасть повну інформацію про той чи інший автомобіле.Оформленіе покупки в салонах здійснюється без будь-яких складнощів: приймається оплата в будь-якій валюті, у тому числі, електронними грошима. Власнику автомобіля надається можливість тут же оформити поліс ОСАГО і страховку. З недоліків цього способу покупки нового авто в Москві можна відзначити високу вартість машини і її гарантійного обслуговування.

Купуємо авто у виробника

Оскільки техніка потрібна нова, аукціони, ринки машин й інші точки їх продажу тут не підійдуть. Якщо варіант придбання залізного друга через салон з якихось причин не влаштував, можна знайти сайт, електронну пошту або фізичну адресу виробника і списатися з ним. Складність цього способу покупки нового авто полягає в тому, що більшість гідних уваги машин випускаються за кордоном. Доставка техніки в такому випадку може обійтися майже дорожче неї самої. Тому бажання заощадити на оплаті послуг дилерам в більшості випадків призводить до тих же затратам, але з великими складнощами в оформленні та доставці авто.