Як не заразити грипом дитини.

На жаль, ніхто з нас не застрахований від грипу. І якщо ви раптом захворіли, а в квартирі знаходиться дитина, необхідно зробити все, щоб уберегти його від цього захворювання. Дотримання деяких правил не може дати стовідсоткової гарантії того, що малюк не заразитися. Але якщо слідувати даним радам, можна значно знизити таку ймовірність.
Інструкція
1
По можливості ізолюйте дитину до свого повного одужання. Наприклад, попросіть на цей період одну з бабусь забрати малюка до себе. Якщо такої можливості немає, в одному приміщенні з дитиною перебуваєте тільки в спеціальній масці. І ні в якому разі не кладіть його спати з собою. Нехай він відпочиває в своєму ліжечку і бажано в окремій кімнаті.
2
Обов'язково стерилізуйте посуд малюка, особливо до 3-х місяців життя. Не давайте пити дитині зі своєї чашки.
3
Провітрюйте приміщення не менше 2-х разів на день протягом 10-15 хвилин.
4
По можливості попросіть когось (чоловіка, маму і т.д.) проводити в приміщенні, в якому ви перебуваєте, вологе прибирання із слабким розчином хлору, наприклад, із засобом «Білизна».
5
Для створення в кімнаті «несприятливої» для вірусів і інших шкідливих мікроорганізмів атмосфери, поставте чашку з подрібненою цибулею і часником. До їх складу входять такі речовини, як фітонциди, які здатні вбивати збудників інфекції і пригнічувати їх зростання.
6
Якщо у малюка все-таки з'явився нежить, закапайте йому в кожну ніздрю по 1 краплі розчину інтерферону або іншого засобу за рекомендацією лікаря. На час вашої хвороби давайте малюкові противірусні препарати. Чудовимизасобами для профілактики грипу є мазі, наприклад «Вітаон» або оксалінова мазь.
7
Не забувайте, що перегрів для малюка так само небажаний і небезпечний, як переохолодження. Підтримуйте температуру повітря в приміщенні не більше 20-22 градусів.
8
Щоб мінімізувати ризик зараження дитини грипом, намагайтеся якомога швидше позбутися від цього захворювання. Пийте більше рідини, частіше промивайте ніс і полощіть горло содовим розчином (1 чайну ложку на склянку води), робіть інгаляції, обтирайтеся смерековим маслом, а також приймайте противірусні препарати: «Антигриппин-Максимум», «Інгавірін», «Цітовір-3», «Амантадін», «Арбідол», «Занамівир» і т.д. Перед застосуванням ліків обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.
9
У період масової епідемії грипу забудьте про гостей. Самі нікуди не ходіть і до себе не запрошуйте. Родичі та друзі не образяться на вас і зрозуміють, якщо якого-небудь який кашляє гостя ви м'яко попросіть піти.