Як відрізнити хутро кролика. Як відрізнити хутро норки від кролика.

Хутро кролика часто підробляють під норку, але цим займаються тільки безвідповідальні виробники. Та й відрізнити шкурки цих двох звірків не складе особливих труднощів навіть непрофесіоналові, адже є характерні особливості.
Інструкція
1
Застрахуватися від покупки неякісного хутряного вироби можна. Зупиніть свій вибір на хороших салонах з бездоганною репутацією. Звичайно, в таких місцях ціна трохи вище, але шансів купити шубу з незрозумілого звіра набагато менше. Економити на таких покупках не можна, тому не скупіться.
2
Уникайте покупок на базарі. Не забудьте подивитися сертифікати, щоб напевно бути впевненою, що виріб не виконано в підпільних умовах. Але все-таки документація на продукцію не може бути 100% гарантією якості.
3
Якщо ви купуєте норкове виріб, відрізнити його від підробки можна по щільності вовни. У кролика вона менш блискуча, м'яка, а якщо провести проти ворсу, довго не відновлює свою форму. Норка грубіша, сильно переливається при попаданні сонячних променів і швидко виправляється.
4
Зверніть увагу на довжину волосків. У кролика мається підшерсток, ость різного розміру, що дуже помітно, якщо наїжачити шерстку. З норкою все з точністю до навпаки - хутро абсолютно однакової довжини і злегка колючий.
5
Огляньте виріб з виворітного боку. Шкурка кролика може бути як темної, так і світлою. У норки ж вона завжди біла або кремова з характерним блиском незалежно від того, забарвлений чи сам хутро.
6
Відрізнити кролика від норки легко. Набагато складніше справи йдуть при покупці шуб з кролика, їх можуть імітувати під натуральні, а насправді вони можуть бути синтетичними. В цьому випадку розпізнати підробку можна лише по шкурі. Ненатуральний хутро кріпиться на тканинну основу, яку без проблем можна відрізнити від шкурки, оглянувши шубу з виворітного боку. Якщо поділ пришитий, краще не робіть покупку - виробникові є що приховувати.
Корисна порада
Не купуйте перше-ліпше виріб. Походіть по різних салонах, порівняйте якість хутра та ціни, а вже потім приступайте до шопінгу.