Як організувати оплату на сайті.

При створенні інтернет-магазину одним із найскладніших моментів є організація оплати товару. Це питання легко вирішуємо за допомогою сервісу SpryPay.
Інструкція
1
Перейдіть за адресою сервісу, після чого натисніть на кнопку «Реєстрація». Введіть ваш e-mail адресу, пароль для доступу до аккаунту, а також відповідь на один з варіантів секретного питання, необхідний для відновлення пароля в разі його втрати. Натисніть на кнопку «реєстрація», після чого перейдіть на ваш e-mail і активуйте ваш аккаунт.
2
Увійдіть на сайт, використовуючи логії та пароль, вказаний при реєстрації. Натисніть на посилання «Списки магазинів», після чого виберіть «Додати магазин». Введіть назву вашого інтернет-магазину, а також його адресу в мережі. По завершенні цієї операції ви будете перенаправлені на сторінку налаштувань, в разі ж, якщо у вас виникають проблеми, натисніть на кнопку «Підтримка».
3
Після того як ви встановите потрібні для вас налаштування, перейдіть на сторінку «Список магазинів» для отримання форми запиту платежів. Згенеруйте форму запиту платежу і вставте її на сайт вашого інтернет-магазину.
4
Налаштуйте вартість для кожного товару за допомогою вкладки «Додати товар». У випадку, якщо ви є труднощі і вам щось незрозуміло, зверніться до допомоги SPPI документації або натисніть на кнопку «Підтримка».
5
На початковому етапі рекомендується додати максимально можливу кількість способів оплати для виявлення найбільш популярних. Надалі ж ви зможете оцінити, які способи оплати найбільш популярні, і прибрати ті, які практично не використовуються - це дозволить полегшити процес вибору способів оплати для клієнта.
6
Найбільш вигідним способом виведення грошей є переведення на банківську карту VISA/Mastercard - в цьому випадку ви втрачаєте всього лише один відсоток від суми переказу. Другим за вигідністю коштує переклад на гаманець WebMoney - вартість послуг становитиме три відсотки.
7
Одним з додаткових плюсів даного сервісу є те, що з його допомогою ви зможете оплачувати ряд сторонніх послуг, а саме, телебачення, інтернет, стільниковий зв'язок та ін., Що не виводячи гроші з віртуального рахунку.
Для підключення функції смс-оплати у вашому інтернет-магазині ви можете використовувати систему on-line платежів «SpryPay». Також сервіс надає можливість використовувати й інші способи оплати товару або послуги.
Інструкція
1
Зайдіть на сервіс системи on-line платежів «SpryPay» і через форму реєстрації зареєструйте свій аккаунт. Після того, як на вказану вами електронну адресу прийде повідомлення з посиланням для закінчення реєстрації і ви активуєте свій аккаунт, у вас з'явиться можливість підключити свій інтернет-магазин в систему.
2
Додайте в систему свій інтернет-магазин. Для цього на сервісі перейдіть в розділ «Списки магазинів» та натисніть на кнопку «Додати магазин». Напишіть назву свого магазину та його адреса в інтернеті. Перед вами з'явиться сторінка налаштувань інтернет-магазину. Якщо в процесі роботи на цій сторінці у вас виникнуть питання, скористайтеся SPPI документацією, яка знаходиться в лівому меню сайту.
3
Після проведення налаштувань магазину в системі, поверніться на сторінку «Список магазинів», щоб отримати форму запиту платежів. Згенеруйте форму запиту у вигляді html коду і вставте її на свій сайт на сторінку оплати вашого інтернет-ресурсу.
4
Врахуйте, що така форма підійде не для кожного магазину. Якщо в цьому питанні у вас виникнуть складнощі, скористайтеся готовим модулем для CMS систем. Список таких модулів ви можете знайти на сторінці «Список магазинів». Зайдіть на цю сторінку і виберіть той модуль, який підійде саме під ваш ресурс.
5
Якщо ви плануєте продавати через свій інтернет-магазин кілька видів товару з різною вартістю, перейдіть на сторінку «Список товарів», розташовану в правому меню сайту. Натисніть на вкладку «Додати товар» і ви потрапите на сторінку налаштувань для кожного товару. Таким чином, утворюється взаємозв'язок між продукцією та послугами, пропонованими на вашому ресурсі і формою оплати на сервісі інтернет платежів шляхом настройки ціни для кожної окремої одиниці товару або послуги.
6
Ви можете додати в свій аккаунт кілька інтернет-магазинів.