Як оригінально прикрасити кімнату. Який ремонт зробити в залі.

Для того щоб створити відповідний настрій під час вечірки чи свята, необхідно не тільки придумати програму та частування, а й прикрасити кімнату. Якщо звичайні кульки і вивіски «З днем народження» не для вас, пофантазуйте і прикладіть деякі зусилля для отримання потрібного результату.
Інструкція
1
Створіть інтер'єр в морському стилі. Декорують вікно під ілюмінатор, для цього доведеться зробити фальш-панелі і забарвити їх в білий колір. Замість ліжка можна влаштувати спальне місце у вигляді шконки. Щоб додати екзотики, натягніть на стелю або уздовж стіни рибальську мережу (бажано не вживану) і прикрасьте її випиляними з фанери спрощеними скелетами риб. Також ви можете протягнути уздовж стін канати, зав'язати на них вузли, вони не несуть ніякого функціонального навантаження, а є виключно елементами декору. На полицях можна розставити моделі кораблів, на стіни повісити годинник (або барометр) у вигляді штурвала або компаса.
2
Оформіть приміщення в стилі Голлівуду 30-х років. Для цього в інтер'єрі використовуйте мінімальну кількість квітів, бажано відтіняти бежевий, молочний або світлий карамельний чорним або кавовим. Розмістіть на стінах роздруковані чорно-білі кадри з фільмів з Мирної Лой, Гретою Гарбо, Хеді Ламмар, їх можна оформити у вигляді відрізків кінострічки. Постарайтеся вибрати для інтер'єру лаконічні предмети декору. Меблі також не повинна бути строкатою, тому її можна накрити світлими покривалами.
3
Подумайте, де вам під час подорожей сподобалося найбільше, або де б ви хотіли побувати. Прикрасьте кімнату елементами, пов'язаними з цим місцем, для цього підійдуть прапори, герби, сувеніри та інше. Наприклад, якщо ви обожнюєте Сицилію, чому б не повісити фотографії вулиць Палермо, прикрасити вікно витіюватій огорожею і поставити на підвіконні кольору в горщиках. За допомогою фотошпалер можна стилізувати стіни під сіро-охристий камінь, з якого викладено багато старовинні будівлі цього міста, і навіть прикріпити до однієї з них віконниці з горизонтальними планками для імітації типового італійського вікна. Можливо, ви навіть вивісите білизну на мотузку за ним.