Як відкрити "Управління комп'ютером".

Консоль управління - основний програмний інструмент Windows, за допомогою якого можна настроювати систему і контролювати її роботу. Для цих цілей використовуються оснастки - невеликі програми-модулі, що керують різними параметрами Windows.
Інструкція
1
Запустити консоль управління можна різними способами. Зайдіть в «Панель управління» і розкрийте подвійним клацанням лівої клавіші миші вузол «Адміністрування». Потім клацніть двічі по піктограмі "Керування комп'ютером".
2
Щоб отримати доступ до управління віддаленим комп'ютером, клацніть правою клавішею по іконці «Керування комп'ютером» в лівій частині вікна консолі і в розділі «Усі завдання» виберіть пункт "Підключитися до іншого комп'ютера». Натисніть «Обзор» і у вікні "Вибір: Комп'ютер» вкажіть ім'я користувача або мережеве ім'я комп'ютера, доступ до якого хочете отримати.
3
Можна запустити консоль, використовуючи іконку "Мій комп'ютер". Клацніть по ній правою клавішею миші і виберіть у спадному меню опцію «Управління».
4
Відкрити консоль "Керування комп'ютером" можна також з командного рядка. Для цього застосуйте поєднання гарячих клавіш Win + R або виберіть опцію «Виконати» в меню «Пуск». Введіть команду compmgmt.msc.
5
Якщо ви хочете отримати з командного рядка доступ до управління віддаленим комп'ютером, використовуйте наступний формат команди: compmgmt.msc/comp_name або compmgmt.msc/comp_IP де comp_name - мережеве ім'я віддаленого комп'ютера, comp_IP - його мережевий адресу.
6
Файл compmgmt.msc знаходиться в папці C: \ Windows \ system32. Знайти його можна, використовуючи команду «Знайти» в меню «Пуск». У випадаючому меню відзначте розділ «Файли і папки», перейдіть за однойменною посиланням у лівій частині вікна і введіть у відповідне поле ім'я файлу compmgmt.msc.
7
В поле «Пошук в» розкрийте список і відзначте «Локальний диск С:» Вкажіть додаткові параметри пошуку: «Пошук в системних папках» і «Переглянути вкладені папки». Натисніть «Знайти». Коли в правій частині вікна результату пошуку з'явиться ім'я файлу консолі управління, клацніть по ньому двічі. Відкриється вікно консолі управління.