Як не можна тримати ноутбук.

Ноутбук - один з основних помічників сучасної ділової людини. Він незамінний для роботи та навчання, а також дозволяє корисно провести час у дорозі. Незалежно від умов, при яких доводиться користуватися ноутбуком, потрібно строго дотримувати правила його експлуатації. Це забезпечить безперебійну роботу пристрою і суттєво збільшить термін його служби.
Вам знадобиться
  • - вологі серветки для комп'ютерної техніки;
  • - балончик зі стисненим повітрям.
Інструкція
1
Не встановлюйте ноутбук в місцях, де він може зазнати впливу вібрації і сильного магнітного випромінювання. Розташовуйте його не менш ніж в 15 см від холодильника, телевізора та іншої побутової техніки. Бережіть пристрій від ударів і різких поштовхів, вони здатні пошкодити матрицю ноутбука. Чи не піднімайте лептоп за монітор. Щоб уникнути пошкодження кабелю, не перевертайте ноутбук, коли він включений в розетку.
2
Встановлюйте ноутбук тільки на гладку й рівну поверхню, яка не перекриває вентиляційні отвори. Чи не працюйте з пристроєм, який стоїть на ліжку або дивані, так як під ноутбуком накопичується тепло, здатне привести до перегріву машини. Не тримайте прилад на колінах. Це не тільки підвищує ризик його випадкового падіння, але і може вкрай негативно позначитися на вашому здоров'ї. Тривала робота з ноутбуком, що знаходяться на ногах, може привести до термічних опіків незахищених частин тіла. Якщо у вас немає можливості помістити пристрій на стіл, покладіть на коліна підставку (наприклад, велику книгу) і поставте ноутбук на неї.
3
Не піддавайте прилад впливу низьких (нижче 0 градусів) і дуже високих (більше 50 градусів) температур. Не залишайте пристрій під прямими сонячними променями, наприклад, в салоні автомобіля в жаркий літній день. Різкий перепад температур також пагуба для ноутбука. Перш ніж включити його, прийшовши з морозу, почекайте не менше години.
4
Іншим серйозним ворогом ноутбука є пил. Не тримайте прилад в забруднених непровітрюваних місцях. Бруд і порошинки, що потрапили на елементи пристрою, здатні значно погіршити його роботу. Регулярно очищайте зовнішні отвори системи вентиляції та знімні частини ноутбука балоном зі стисненим повітрям або спеціальної воздухоотдувкой. Чистоту клавіатури і монітора підтримуйте за допомогою особливих вологих серветок для комп'ютерної техніки.
Зверніть увагу
Не носіть його постійно в щільно упакованої сумці (за винятком спеціально призначених). Ніколи не піднімайте і не тримайте ноутбук за дисплей; Не можна тримати ноутбук ближче, ніж в 15 см від приладів, що генерують сильне електромагнітне випромінювання.
Корисна порада
Вчені з'ясували, що люди, які люблять під час роботи на ноутбуці тримати його у себе на колінах, ризикують захворіти хворобою пекарів. В результаті впливу високої температури ділянка шкіри в місці зіткнення з ноутбуком може сильно почервоніти.