Як відформатувати диск, якщо диск не поділений. Як на іншому комп'ютері відформатувати жорсткий диск.

Для повного очищення вінчестера рекомендують використовувати функцію форматування. Це дозволяє порівняно швидко видалити всі приховані і системні файли. Крім того, даний процес застосовують для зміни типу файлової системи.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - Acronis Disk Director;
  • - DVD-диск.
Інструкція
1
С форматуванням конкретного локального диска, як правило, не виникає складнощів. Проблема в тому, що Windows не може виконати очистку розділу, на якому встановлена сама операційна система. У такій ситуації використовуйте спеціальне програмне забезпечення.
2
Підключіть комп'ютер до інтернету і скачайте образ завантажувального диска, що містить програму Acronis Disk Director або Partition Manager. Підготуйте чистий CD або DVD диск.
3
Скачайте програму ISO File Burning. Вона дозволяє швидко записати образ на диск, зберігаючи всі властивості вихідного накопичувача. Ви також можете використовувати додаток Nero Burning ROM.
4
Запишіть скачаний образ на дисковий накопичувач. Перезавантажте комп'ютер і виконайте запуск програми з диска. Тепер виділіть лівою кнопкою миші підключений жорсткий диск.
5
Натисніть кнопку "Форматувати". В запущеному меню виберіть параметри здійснення даного процесу. Змініть тип файлової системи, якщо в цьому є необхідність.
6
Підтвердіть зміни, натиснувши кнопку «Виконати завдання». Дочекайтеся завершення процедури форматування жорсткого диска.
7
В тому випадку, якщо ви не змогли виконати описаний алгоритм, використовуйте другий комп'ютер для форматування вінчестера. Вимкніть ваш ПК. Вийміть жорсткий диск.
8
Встановіть вінчестер в системний блок іншого комп'ютера. Якщо всі слоти материнської плати зайняті, використовуйте перехідник, що дозволяє підключати вінчестери з інтерфейсом IDE (SATA) до порту USB.
9
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження ОС. Після цього запустіть меню «Мій комп'ютер». Виконайте форматування потрібного жорсткого диска, використовуючи функції операційної системи. Якщо вам необхідно детально налаштувати параметри вінчестера, встановіть додатки Partition Manager або Acronis, що працюють під управлінням ОС Windows.