Як оновити драйвери відеокарт на комп'ютері.

Для правильної роботи відеокарти в персональному комп'ютері необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення. Цей додаток містить у собі файли-драйвери і утиліту, що дозволяє детально налаштувати параметри відеоадаптера.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Найчастіше встановити відповідні драйвери для відеокарти за допомогою засобів операційної системи Windows просто неможливо. Краще відразу відкиньте цей варіант. Увімкніть персональний комп'ютер і активуйте з'єднання з інтернетом.
2
Скачайте та встановіть програму Speccy. Дану утиліту можна завантажити з сайту розробників. Вона безкоштовна для домашнього використання.
3
Запустіть Speccy і відкрийте меню «Відеоадаптери». Випишіть модель відеокарти, встановленої у вашому персональному комп'ютері. Відвідайте сайт фірми, яка розробила даний пристрій.
4
Найчастіше необхідні файли можна знайти на сайтах, зазначених у кінці статті. Перейдіть по одній з цих посилань. Вибір сайту залежить від фірми-виробника відеоадаптера.
5
Відкрийте меню «Завантаження» і заповніть запропоновану форму. Врахуйте, що важливо правильно вказати не тільки модель відеокарти, але і операційну систему, яку ви використовуєте в даний момент. Також зверніть увагу на розрядність ОС (32 або 64 біти).
6
Після завантаження програми-інсталятора запустіть її. Дотримуйтесь покроковому меню для правильної установки програмного забезпечення. Дочекайтесь появи повідомлення про успішної інтеграції драйверів в систему. Перезавантажте комп'ютер.
7
У тому випадку, якщо ви не змогли самостійно вибрати потрібні драйвери або визначити модель відеокарти, використовуйте програму Sam Drivers. Скачайте її з сайту розробників.
8
Відкрийте файл dia-drv.exe і зачекайте деякий час. Додаток виконає сканування доступних пристроїв і визначить, які саме програми і драйвери необхідно встановити.
9
Виділіть галочками пункти, пов'язані з видеоадаптерами. Зазвичай вони містять у назві слово Video. Натисніть кнопку «Встановити». Перейдіть до тихого режиму оновлення ПЗ. Перезавантажте комп'ютер після завершення роботи з додатком Sam Drivers.
Зверніть увагу
Завантаження драйверів з неофіційних ресурсів може призвести до збою в роботі відеокарти і системи Windows.
Корисна порада
Альтернативою додатком Sam Drivers може служити програми Driver Pack Solution.