Як відключити вертикальну синхронізацію у властивостях відеокарти. програма для відключення вертикальної синхронізації.

Функція вертикальної синхронізації забезпечує вирівнювання, кадрову частоту і вертикальну розгортку монітора. Це означає, що максимальна кількість кадрів в секунду не може бути вище герцовкі використовуваного дисплея.
Вам знадобиться
  • - AMD Control Center;
  • - панель управління Nvidia.
Інструкція
1
При налаштуванні відеоадаптера для певних ігор рекомендують відключати функцію вертикальної синхронізації. Це зазвичай призводить до зниження рівня графіки, одночасно з цим підвищуючи кількість FPS. Почніть з оновлення програмного забезпечення, що регулює роботу відеокарти.
2
Скачайте останню версію програми AMD Control Center або Nvidia Control Panel. Вибір програми залежить від фірми-виробника використовуваного відеоадаптера. Перед завантаженням додатки уточніть його сумісність з вашою відеокартою.
3
Перезавантажте комп'ютер після інсталяції програми. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Оформлення та персоналізація». Перейдіть по посиланню «Налаштування роздільної здатності екрану».
4
У новому меню виберіть пункт «Додаткові параметри» і перейдіть до встановленої програмі. Після запуску програми перейдіть в підменю «Ігри» або відкрийте вкладку «Налаштування 3D-додатків».
5
Знайдіть поле «Чекати вертикального оновлення» або «Вертикальна синхронізація». В англійській версії програми воно називається Vertical Sync. Пересуньте повзунок до графи «Відключено» або «Вимкнено, якщо не вказано додатком».
6
Активуйте функцію «Потрійна буферизація». Іноді її використання дозволяє знизити навантаження на відеоадаптер, забезпечивши кращу обробку зображення. Натисніть кнопку «Застосувати» і перезавантажте комп'ютер.
7
Якщо ви використовуйте програмне забезпечення Nvidia, налаштуйте параметри роботи для кожного конкретного застосування. Це дозволить відключати синхронізацію тільки при запуску вузького кола програм.
8
Після запуску меню «Управління параметрами 3D» перейдіть до вкладці «Налаштування додатків». Виберіть конкретну програму. Якщо вона не представлена у списку, натисніть кнопку «Огляд». Виберіть exe-файл, що запускає потрібну програму.
9
Оберіть параметри роботи відеоадаптера при активації цього додатка. Натисніть кнопку «Застосувати» і перезавантажте ПК.