Як відрізнити джинси від підробки.

Коли джинси тільки з'явилися, ніхто навіть не думав відрізняти їх від підробки, оскільки останніх просто не існувало. Але сьогодні все навпаки, ринок буквально переповнений виробами, пошитими в кустарних майстернях. Насправді достатньо володіти деякими знаннями і можна придбати собі даний джинсових виробів.
Інструкція
1
Справжні джинси ніколи не будуть легкими. При пошитті на дорослу людину використовується близько трьох метрів матеріалу. Зважте джинси в руці, їх вага повинна бути близько 1 кг.
2
Подивіться на «собачку» на блискавки. Ви повинні побачити на ній напис YKK. YKK Group. Ця фірма є найбільшою компанією, з якою співпрацюють практично всі популярні «джинсові» бренди.
3
Обов'язково перевірте, чи правильно прикріплені заклепки - вони повинні проходити крізь тканину і виднітися з вивороту виробу. Заклепки ставляться для міцності джинсів, а не тільки заради краси.
4
Пильно розгляньте блискавки. У справжніх джинсах блискавка ніколи сама не расстегнется, навіть якщо ви застебнули її не до кінця.
5
Зверніть увагу на внутрішні шви джинсів. Якщо нитки всередині виробу витягуються або рвуться, а також шви мають нерівний або погано прострочений вид - це однозначно підробка. Відомі компанії з виготовлення якісних джинсів ніколи не дозволять собі такої «роботи». У них немає звисаючих кінців ниток або розірваних швів. Зазвичай брендові компанії використовують подвійний шов при прострочки. У більшості випадків нитка має жовтий колір, іноді вона може бути червона.
6
Якщо ви зупинилися на покупці джинсів, виготовлених з додаванням еластану, обов'язково приміряйте їх і подивіться, з якого матеріалу зроблені кишені вироби. При пошитті справжніх джинсів кишені виконують з тієї ж тканини, що і всю модель. У підробках кишені зазвичай виготовляють з матеріалу, що не містить еластан, так як це знижує собівартість виробу.
7
При покупці джинсів для чоловіка порахуйте кількість шлевок на поясі. У цьому виробі їх - сім штук. Жіночі моделі мають п'ять шлевок. Якщо ви нарахували більшу або меншу кількість, перед вами однозначно підробка.
8
Не думайте, що справжні джинси можна купити за невелику ціну. Якщо роздрібна ціна виробу становить менше 60 доларів, краще відмовтеся від такої покупки. Ціна справжніх джинсів, в яку входять поставка, мито, вигода продавця і т.д. починається від 80-100 доларів США.