Як одягтися на весілля нареченому.

Весільна сукня, блискучі ювелірні прикраси - вбрання для нареченої вибирають дуже ретельно, не упускаючи жодної деталі. Нареченому залишається тільки надіти обраний строгий костюм, зачесатися і поголитися. Однак мода не стоїть на місці, і зараз чоловіки теж можуть дуже яскраво і стильно виглядати на своєму весіллі.
Вам знадобиться
  • - костюм;
  • - взуття;
  • - аксесуари.
Інструкція
1
Не відкладайте покупку наряду на останній момент. Таке часто трапляється, адже здається, що вибрати костюм і сорочку не так вже й складно. Однак якщо ви приділите цьому моменту більше часу і зусиль, можливо, ви самі здивуєтеся своїм зовнішнім виглядом.
2
Оберіть вид костюма. Він може бути традиційним, але якщо ваш чоловік не проти, запропонуйте йому надіти в такий урочистий день смокінг або навіть фрак. На якому костюмі ви б не зупинили свій вибір, головне, щоб він добре сидів на вас. Врахуйте деякі моменти. Брюки не повинні бути занадто довгими, але й короткі будуть виглядати безглуздо, вони повинні закривати верхній край взуття, але не лежати на землі. Оцінюючи довжину рукавів піджака, пам'ятайте, що манжет сорочки не повинен бути видний більш ніж на два сантиметри.
3
Оберіть взуття. Зазвичай черевики підбираються в колір до костюма. Однак також добре буде виглядати чорне взуття з сірим костюмом. Під світлий наряд чорне взуття не підійде, краще зупиніть свій вибір на бежевих або білих туфлях. Після того як будуть обрані костюм і взуття до нього, приступайте до покупки аксесуарів - саме вони роблять образ цілісним.
4
Підійдіть до вибору аксесуарів з особливою ретельністю, адже будь-яка деталь може змінити зовнішній вигляд. Дуже уважно підбирайте краватку, метелика або шийну хустку. Ця частина образу повинна гармоніювати з кольором костюма. Запонки для краватки вибирайте елегантні, без зайвого блиску. Це додасть образу благородності. Не забувайте про наряд нареченої. Пам'ятайте, що ви пара, а значить повинні гармоніювати один з одним зовні. Можете підібрати сорочку в колір букета нареченої. Бутоньєрку для костюма виберіть в стриманому стилі, щоб вона не надто привертала увагу. Враховуйте кожну дрібницю при виборі одягу для такого важливого дня, і тоді ви не один раз почуєте компліменти на свою адресу.
Весільний мода переважно тяжіє до класичних варіантів, перевірених часом і цілими поколіннями женихів і наречених. Але якщо жіночі сукні дають простір для уяви, то чоловічий весільний костюм передбачає деякі правила вибору і шкарпетки.
Інструкція
1
Одягніться в класичному стилі. Для традиційного весілля найкраще підійде класичний варіант брючного костюма або костюма-трійки. Чорний колір як і раніше залишається актуальним у весільній моді, проте конкуренцію йому цілком можуть скласти графітно-сірі, темно-сині або коричневі відтінки. Якщо проведення весілля планується на літній час, доречний буде світлий костюм, який не повинен, однак, збігатися за кольором з сукнею нареченої. Тому оптимальним буде вибір перлинно-сірих або кремових тонів.
2
Одягніть на весілля чорний фрак. Ця модель, на рівні зі смокінгом і сюртуком, здавна вважається класичною різновидом чоловічого весільного костюма і вимагають своїх тонкощів в носінні. Короткий спереду фрак з довгими задніми статями найкраще підійде чоловікам атлетичної статури з вузькою талією і стегнами. До нього необхідно підібрати брюки без одворотів.
3
Носіть смокінг виключно з білою сорочкою. Пам'ятайте, що смокінг значно відкриває груди свого власника і привертає до неї увагу. Тому особливо ретельно необхідно поставитися до вибору сорочки і краватки на шию. Смокінг припускає деякий шик і франтівство. Доповніть образ білим шовковим жилетом або скромною бутоньєркою на атласному лацкані.
4
Оберіть подовжений однобортний сюртук на чотирьох ґудзиках, якщо ви шанувальник класичного і навіть консервативного стилю в одязі. Сюртук вимагає лаконічності у виборі аксесуарів і скромності всього вигляду. Найкраще сюртук буде сидіти на струнких чоловіках, що володіють високим ростом.
5
Віддайте перевагу нетрадиційному образу. Зараз багато молодих пар, бажаючи зробити весільне торжество по-справжньому незабутнім, відходять від традиційних штампів у виборі костюма або місця одруження. Для тематичного весілля підійде стиль панку, вампіра чи американського гангстера 30-х років - кордонів для фантазії тут бути не може. Головне, щоб костюми нареченого і нареченої гармоніювали один з одним, підтримуючи єдиний обраний стиль.
Корисна порада
Пам'ятайте, що головною модницею на весіллі завжди повинна залишатися наречена. Чоловіче вбрання повинен відтіняти жіноче плаття, що не відтягуючи увагу на себе.