Як відмовитися від пластикової карти.

Багато банків по завершенні дії договору обслуговування картки - дебетової або кредитної - автоматично пролонгують контракт на наступний період на тих же умовах. Для того щоб відмовитися від подальшої співпраці з банком, необхідно виконати ряд дій.
Інструкція
1
Подивіться, коли закінчується період дії вашої картки. Ця інформація вказана на її лицьовій стороні і написана в більшості випадків в форматі «хх/хх», де перші дві цифри позначають місяць, другі дві - рік. Якщо на карті вибиті цифри «10/13», значить, останній день використання 30 жовтня 2013.
2
Вивчіть договір обслуговування карти. В ньому може бути зазначено, що в разі завершення його дії банк автоматично випускає нову карту з перерахуванням на неї всіх наявних на рахунку коштів за мінусом вартості річного обслуговування. Якщо ви хочете відмовитися від карти і не платити цю суму банку, знайдіть в договорі пункт, в якому сказано, протягом якого терміну ви зобов'язані сповістити фінансову організацію про припинення обслуговування. Як правило, цей період становить 30 днів. Якщо ж у договорі прописано, що рахунок закривається, вам необхідно зняти з нього всі наявні грошові кошти. Оскільки карта за умовами договору є власністю банку, вам необхідно здати її по завершенні обслуговування.
3
Відвідайте офіційний сайт вашого банку, знайдіть у списку відділень адресу найближчого з них.
4
Відвідайте відділення банку до настання зазначеного терміну, інакше ви не зможете повернути гроші, списані за обслуговування в наступному періоді. Поясніть співробітникові, що хочете закрити рахунок, на підставі ваших слів він складе заяву, яку вам необхідно підписати.
5
Пройдіть в касу для переведення в готівку коштів з вашого рахунку, прив'язаного до карти. Отримайте гроші і виписку про твір транзакції на руки. Також ви можете здійснити грошовий переказ на інший рахунок, майте на увазі, що банк може утримати з вас комісію за твір такої операції.
6
Якщо на вашій кредитній карті на момент розірвання договору негативний баланс, погасіть заборгованість перед банком у порядку, встановленому контрактом.
7
Віддайте вашу банківську карту співробітникові банку, він розріже її при вас.