Як робити вироби своїми руками. ваза зі скляної банки своїми руками.

Багато чого з того, що ми купуємо в магазині, можна зробити своїми руками . В першу чергу це стосується сувенірів і подарунків для друзів і близьких, а також декоративних прикрас для будинку. Для того щоб зробити оригінальну ексклюзивну річ, цілком підійде те, що є під рукою в будь-якому будинку - порожні баночки та пластикові пляшки, шматочки тканини, нитки, ґудзики, дріт і т.д.
Вам знадобиться
  • Папір, ножиці, клей, тасьма, бісер, пластикові пляшки, скляні банки, фарби, пензлики, очерет, вата, глина
Інструкція
1
З паперу можна зробити вітальну листівку, Валентинку, орігамі, букет паперових квітів, новорічні прикраси. За допомогою клею легко прикрасити будь-яку паперову саморобку атласними стрічками, пелюстками квітів, тасьмою, бісером, різнобарвним піском.
2
З порожніх пластикових пляшок виходять відмінні стаканчики для канцелярських приналежностей. Для цього верхня частина пляшки відрізається, краї получившегося стаканчика по лінії відрізу оклеиваются ізолентою або смужкою гуми. Щоб стаканчик був більш стійким, можна за допомогою силіконового клею прикріпити до його основи підставку з дерева.
3
З глини (звичайної або полімерної) можна виліпити будь-яку фігурку, тарілку, стаканчик. Одержаний сувенір розфарбовується спеціальними фарбами або прикрашається черепашками, намистинами, капелюшками жолудів та іншими матеріалами.
4
Зі скляних баночок невеликого розміру виходять чудові свічники. Для цього банку розфарбовується вітражними фарбами, оклеивается яскравою тасьмою, обмотується різнокольоровими нитками (попередньо необхідно обмазати поверхню банки клеєм). Коли фарба або клей висохнуть, поставте всередину баночки маленьку свічку - свічник своїми руками готовий. В скляних банках також зручно зберігати всяку дрібницю. Кришки банок при цьому прикрашаються вирізаними з щільного матеріалу фігурками, кумедними пичками і т.д.
5
З очерету можна плести кошики, килимки, вази, декоративні тарілки та навіть домашні тапочки. Очеретом можна обмотувати скляний посуд, що не тільки надає їй незвичайний вид, але й охороняє від ударів.
6
З вати можна робити фігурні зображення. Для цього на листку картону намалюйте силует фігури (зайчик, сніговик, ялинка, дерево, хмари і т.п.). Змастіть клеєм площа намальованою фігурки і послідовно, сантиметр за сантиметром, приклейте вату. З контрастних за кольором матеріалів зробіть очі, рот, ніс, гілочки та інші деталі, залежно від особливостей картини.
Зверніть увагу
Роботи, пов'язані з обклеюванням або фарбуванням, проводите в добре провітрюваних приміщеннях.
Корисна порада
Якщо вам є, де зберігати всяку дрібницю типу порожніх пляшечок, пластикових упаковок, кришок і т.д., не викидайте їх. Складіть їх в окрему коробку, щоб у потрібний момент використовувати для якої-небудь падлюка або сувеніра.