Як почати вчити іспанську. малюємо щура.

У вас є бажання вивчити іспанську в межах, достатніх для спілкування на побутові теми? Можна записатися на курси, але є кілька способів освоїти цю мову, не вдаючись до допомоги професійних педагогів.
Інструкція
1
Придбайте самовчитель іспанської мови. Віддайте перевагу тому виданню, в комплект якого входять аудіодиски, що дозволить вам імітувати вимову педагога, а не тільки читати. Поставте собі здійсненне завдання, наприклад, вивчення одного уроку на тиждень. Так матеріал краще засвоїться, і ви зможете застосовувати накопичені знання в наступних темах.
2
Скачайте пісні іспанською мовою. Знайдіть в інтернеті їх тексти і намагайтеся співати разом з виконавцем. Це допоможе вам запам'ятати стандартні фрази, після ви зможете міняти в них іменники і дієслова і формувати власні пропозиції. Зверніть увагу, що виконавці латиноамериканських країн говорять і співають з акцентом, який може не вловити новачок, але знавець іспанської мови відразу розпізнає його. Тому, якщо ви хочете займатися класичним іспанським, краще виберіть співаків із числа корінного населення цієї країни.
3
Запишіть аудіоуроки на плеєр. Ви зможете слухати і повторювати слова і пропозиції за педагогом під час поїздок у громадському транспорті або в автомобілі. В інтернеті є безліч таких матеріалів, які можна завантажити безкоштовно та без реєстрації.
4
Намагайтеся читати в оригіналі. Знайдіть двомовних видання, в яких на одній сторінці представлений текст на іспанською, а на іншій - російською. Почніть з простих творів з мінімальним набором слів.
5
Скористайтеся сучасними засобами зв'язку. Наприклад, в Skype ви можете знайти безліч бажаючих навчити іспанському в обмін на знання російської. Так ви не тільки поповните запас слів, але й зможете поспілкуватися з носієм мови або навіть подружитися з ним.
6
Наріжте кольоровий картон на невеликі однакові смужки. Запишіть на одній стороні слово іспанською мовою, а з іншого - його переклад. Перевіряйте себе, намагайтеся пригадати, чи не підглядаючи на оборот картки. Для іменників ви можете використовувати один колір картону, для дієслів - інший. Також можна систематизувати слова з різних областей, наприклад, «покупки», «робота», «вітання».