Як оформити букет своїми руками. Як зібрати красиво букет.

Букет з живих квітів допоможе порадувати близьку людину, створити в будинку теплу атмосферу, прикрасити свято та доповнити наряд. Щоб правильно створити неповторну композицію, необхідно врахувати сполучуваність квітів і запам'ятати кілька прийомів техніки складання букетів, залежно від обраної для майбутнього букета форми.
Інструкція
1
Визначтеся з колірною гамою і рослинами для букета. Складіть однотонний букет з відтінків одного кольору різної насиченості. Для виправлення раптово виниклої дисгармонії достатньо буде додати білі квіти, що поєднуються з будь-яким відтінком.
2
Щоб продовжити час життя букета, врахуйте при його складанні несумісність деяких квітів один з одним. Так, наприклад, маргаритки, маки та волошки пригнічують лілії; троянди не можуть співіснувати з гвоздиками; тюльпани не уживаються з нарцисами. Зате в будь-якому букеті дуже бажаними будуть гілочки герані, здатні продовжити життя іншим кольорам.
3
Доповнюйте композиції гілками сухостою, зеленню або іншими маленькими «оживляючими» квітами. Використовуйте декоративні елементи: мережива, пластикові або паперові метелики, стрічки і т.п. Надати букету завершений вигляд можна за допомогою підібраної зі смаком упаковки. Головне - не переборщити з прикрасами.
4
Від призначення букета залежить його форма. Круглі невисокі букетики відмінно виглядають в невеликій кількості на обідньому столі. Великі композиції добре гармонують з високими вазами, що стоять на підлозі. Букет, що включає в себе звисають гілки, підійде для настінних полиць.
5
Підберіть квіти для складання круглого букета: вони можуть бути як однаковими, так і різними за довжиною. Тримайте в руці один центральний квітка і по одному додавайте до нього наступні. Зіткнення стебел здійснюйте тільки в місці зв'язування. Прикладайте квітки злегка навскоси. Кінці стебел повинні проектувати коло. Додайте аранжувальних зелень. Зв'яжіть букет в місці з'єднання стебел.
6
Щоб скласти букет в стилі «бідермейер», взявши верхівковий квітка, щільно укладіть навколо нього квіти в один ряд. Склавши окружність, оберніть квіти (не в підставі головок) і стебла липкою стрічкою, закріпіть. Потім по колу встановіть квіти чергового ряду, обернувши і закріпивши їх аналогічним чином. Склавши так кілька кіл, для кожної з яких можна використовувати різні види квітів, оповте стебла вузькою стрічкою, спускаючи її кінці звисати вільно.
7
Для зовнішньої окружності букета виконайте манжетку з мережив, паперу, тканини, аспарагуса або борщівника.
8
Односторонній букет складіть з рослин з відмінною довжиною квітконосів. «Заповненої» повинна бути тільки зовнішня частина букета. Довгі рослини розмістіть ззаду, короткі - ярусами, попереду. У центральну частину помістіть великі квіти з яскравим забарвленням.