Як не ображатися на свекруху.

Не завжди свекруха може стати хорошою подругою і наставницею для своєї невістки. Існує кілька типів свекрух, на яких практично неможливо не ображатися. Є кілька порад, які допомагають знайти спільну мову або хоча б уникнути конфлікту з матір'ю свого чоловіка.
Інструкція
1
Ставтеся до всього що відбувається з гумором. Уявіть, що все, що відбувається між вами та свекрухою - це всього лише частина банального комедійного фільму, в якому ви граєте головні ролі. Про себе смійтеся і над собою, і над нею.
2
Якщо свекруха без вашого відома внесла зміни в інтер'єр вашої квартири або перегладіть речі чоловіка - прекрасно. Не ставтеся до цього як до зазіхання на вашу територію. Розслабтеся і отримуйте задоволення від цієї допомоги.
3
Якщо свекруха починає вас критикувати, постарайтеся переключити її увагу на що-небудь інше. Наприклад, покличте дітей та попросіть їх прочитати вивчене для неї вірш. Парируйте її нападки дружелюбною посмішкою.
4
Пам'ятайте, що конфронтація не приведе ні до чого хорошого. Свекруха, швидше за все, доповість синові про те, що ви її ображаєте. Тому вихлюпуйте накопичилися образи де-небудь на стороні. Займіться спортом, наприклад.
5
Спробуйте проводити зі свекрухою більше часу наодинці. Прогуляйтеся по парку, сходіть в театр або в магазин. Дайте їй зрозуміти, що ви можете стати подругами.
6
Якщо ж свекруха налаштована відверто вороже, запитайте її прямо, в чому саме ви її не влаштовуєте. Поясніть їй, що ви любите її сина і бажаєте йому найкращого. Головне - робіть це спокійно, без агресії, щоб не спровокувати свекруха на образи і не погіршити ситуацію.
7
Будьте терплячою і не очікуйте миттєвих результатів. Іноді, щоб завоювати прихильність свекрухи і не ображатися на неї, потрібно багато років.
8
Пам'ятайте, що протягом багатьох років ваш чоловік був у центрі іншої жінки - його матері. Можливо, коли у вас з'являться свої діти, ви зрозумієте, що рухає вашої свекрухою і який страх вона відчуває, знаючи, що в житті її сина з'явилася інша жінка, яка може звести до мінімуму його спілкування з матір'ю. Тому не варто ображатися на свекруха і вступати з нею в конфлікт, адже у неї є всі шанси зруйнувати ваші відносини з чоловіком. Ви ж не знаєте, чию сторону він прийме в конфліктній ситуації між вами та свекрухою.