Як відварити рис для салату.

До складу рисової крупи входить велика кількість вітамінів і мікроелементів. Цей чудовий дієтичний продукт використовується при приготуванні різноманітних страв, у тому числі і салатів, в які він додається в вареному вигляді.
Інструкція
1
Спосіб №1Тщательно промийте рис (любой) під проточною холодною водою. Покладіть в каструлю з товстим дном і залийте крупу гарячою водою в співвідношенні 2: 3. Накрийте кришкою і поставте на середній вогонь. Варіть протягом 12 хвилин, потім вимкніть вогонь і залиште під кришкою ще на 12 хвилин. В процесі варіння кришку ні в якому разі відкривати не можна, інакше рис не вийде розсипчастим.
2
Спосіб №2Промойте рисову крупу (будь-яку, окрім «Жасмин») кілька разів у холодній воді, покладіть в каструлю і залийте окропом у співвідношенні 1: 5. Не закриваючи кришкою, доведіть масу до кипіння, злегка зменшіть вогонь і залиште на 15-20 хвилин. Відкиньте рис на друшляк, промийте окропом і залиште на 4 хвилини. Після цього можете його використовувати для приготування салату.
3
Спосіб №3В каструлю з товстим дном налийте 1 літр води і доведіть до кипіння. Потім засипте 1,5 склянки пропареного рису, перемішайте, накрийте кришкою і варіть протягом 25 хвилин. В процесі варіння відкривати кришку і заважати рис не потрібно.
4
Спосіб №4Тщательно промийте рис під струменем холодної води, покладіть в каструлю і залийте водою в співвідношенні 1: 2. Залиште на 20 хвилин, потім поставте на середній вогонь. Як тільки вода закипить, збільште вогонь до максимуму і варіть протягом 5 хвилин. Потім поварите ще 15 хвилин на самому маленькому вогні. Після залиште крупу «доходити» ще хвилин 20.
5
Спосіб №5Предварітельно промиту в холодній воді крупу засипте в каструлю і залийте холодною водою в співвідношенні 1: 1. Цієї кількості буде цілком достатньо. Якщо ви візьмете занадто багато води, рис може перетворитися на кашу. Поставте каструлю на середній вогонь. Як тільки вода закипить, зробіть мінімальний вогонь і варіть, поки рис не вбере всю рідину. Після цього вимкніть плиту і залиште крупу постояти протягом 5-10 хвилин.
Популярність крабового салату серед росіян легко з'ясовна. Приготування цієї страви не вимагає значних часових і фінансових витрат, крім того, цей салат відмінно підходить як для звичайного, так і для святкової вечері. Одним із часто використовуваних інгредієнтів крабового салату є варений рис, який можна приготувати двома способами.
Вам знадобиться
    • довгозерний рис;
    • вода;
    • каструля.
Інструкція
1
Щоб рис для крабового салату не вдався липким і в'язким, не купуйте круглозерні сорти рис а, які виділяють багато крохмалю при варінні . Для приготування салату потрібен довгозерний рис, бо після варіння він стає розсипчастим і легко перемішується з іншими інгредієнтами страви. Бажано використовувати пропарений рис, який відрізняється особливою розсипчастою в готовому вигляді.
2
Кращим способом варіння рис а є спосіб вбирання. Покладіть в каструлю 1 частина промитого рис а і 2 частини води. Доведіть вміст каструлі до кипіння на сильному вогні. Після закипання закрийте каструлю кришкою і зменшіть вогонь до мінімуму. Час варіння рис а даними способом залежить від його виду. Приміром, звичайний довгозерний рис повністю вбирає воду протягом 15 хвилин, а пропарений рис - протягом 20-25 хвилин. Щоб не втрачати пар під час варіння рис а, постарайтеся не піднімати кришку каструлі занадто часто для перевірки його готовності. Коли рис звариться, покладіть під кришку каструлі чисте кухонний рушник і дайте рис у постояти протягом 20 хвилин. Даний спосіб приготування рис а дозволяє зберегти максимум містяться в ньому корисних речовин.
3
В умовах дефіциту часу варений рис можна приготувати способом кип'ятіння. Для цього покладіть необхідну кількість рис а в каструлю і залийте його великою кількістю води. Доведіть вміст каструлі до кипіння і варіть рис, не накриваючи каструлю кришкою. Коли рис стане м'яким, злийте воду, відкиньте рис на друшляк і промийте його окропом. Щоб рис швидко охолонув, додатково промийте його холодною водою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dp8xlzKQM1o
Корисна порада
При варінні рису способом вбирання годі й вимірювати кількість води спеціальними ємностями. Можна просто перевірити рівень рідини. Товщина шару води над рисом повинна складати два пальця.