Як об'єднати фотки в Фотошопі. Як поєднувати фотографії за допомогою фотошопу.

Графічний редактор Adobe Photoshop дозволяє поєднувати кілька фотографій самими різними способами. Для цього можна застосовувати різні технічні прийоми і візуальні ефекти, що вимагає деяких практичних навичок у їх використанні. Прості ж методи, які дозволяють помістити одну фотографію на іншу або розмістити їх поруч, доступні і непідготовленому користувачеві.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Якщо потрібно використовувати одну фотографію як фон, а другий помістити на передній план, почніть з завантаження в Photoshop фонової фотографії - перетягніть її файл у вікно редактора. Потім створіть дублікат єдиного шару зображення - виділіть його в панелі шарів і натисніть клавіші Ctrl + J. Усі наступні операції виробляєте з дублікатом, оригінальний шар може стати в нагоді, якщо щось в процесі обробки піде не так, як треба.
2
Розкрийте в меню розділ «Файл» і виберіть команду «Помістити». З'явиться стандартний діалог відкриття файлу, за допомогою якого вам потрібно знайти другу фотографію, виділити її файл, а потім натиснути кнопку «Помістити».
3
Фотографія переднього плану буде розміщена в центрі фонової і Photoshop відразу включить режим її трансформування. За допомогою вузлових точок на рамці навколо вставленого зображення змініть розміри фотографії. Щоб дотримувалися пропорції, переміщайте кутові точки при клавіші Shift. Потім мишкою або клавішами навігації перетягніть фотографію в потрібне місце фону і натисніть Enter.
4
Якщо ви вирішите помістити обидві фотографії поруч, доведеться змінити розмір полотна. Відкрийте в меню розділ «Зображення» і виберіть пункт «Розмір полотна», щоб відкрити вікно з настройками цієї операції. Можна замість меню використовувати комбінацію клавіш Ctrl + Alt + C. У полях «Ширина» та «Висота» задайте нові значення цих параметрів - вони не обов'язково повинні бути точними, введіть числа з запасом.
5
Клацніть один з шарів в панелі і включіть інструмент "Переміщення" - натисніть клавішу V. Мишкою або клавішами зі стрілками пересуньте одну з фотографій до лівого краю полотна. Потім виділіть другий шар і перемістіть в потрібне місце іншу фотографію. При необхідності слід регулювати розміри, включивши режим «Вільне трансформування» комбінацією клавіш Ctrl + T.
6
Обріжте зайвий простір полотна - розкрийте в меню розділ «Зображення» і виберіть рядок «Тримминг». У вікні налаштувань операції просто натисніть кнопку OK.
7
Збережіть поєднану фотографію за допомогою діалогу, що викликається комбінацією клавіш Ctrl + S.
Досить часто при виконанні робіт над різним оформленням або колажами, виникає необхідність у з'єднанні декількох фотографій в одну. Впоратися з цим завданням можна за допомогою програми Adobe Photoshop.
Інструкція
1
В якості основи будемо використовувати фотографію з порожньою рамкою. У цю рамку ми повинні будемо вставити іншу фотографію. Спершу зробимо дублікат шару. У правій бічній панелі активуємо вкладку "Layers", і перетягуємо шар.
2
Тепер у нас уже два шари. Далі перетягнемо приготовлену фотографію на фотографію з рамкою. Використовуючи інструмент із зображенням стрілочки, натискаємо на фотографію, яку збираємося перетягнути. І не відпускаючи клавішу миші, перетягуємо її.
3
У вкладці "Layers" тепер 3 шари, верхнім з яких є тільки що перенесена нами фотографія. Нам же треба, щоб він був на другому рівні. Тому перетягнемо його на один рівень вниз.
4
Далі, помістимо фотографію в рамку, скориставшись інструментом "Ласо", і виділивши область, в яку плануємо перенести фотографію. Після виділення білій області, натискаємо на кнопку "Delete". Виділена область віддаляється, і на її місці ми бачимо фотографію, що знаходиться на другому шарі.
5
Після видалення виділеної області, знімемо виділення. Для цього просто кликнемо в центрі даній області. Тепер будемо підганяти нижню фотографію під дану площу. Активуємо шар з даною фотографією, натискаємо "Ctrl + T" і починаємо трансформувати фотографію.
6
Щоб при трансформуванні фотографії , не втратити її пропорції, робимо наступне: натиснувши на клавішу "Shift", тягнемо за куточок трансформації. Якщо, не заходячи в область, піднести покажчик миші до кута, то з'являться стрілочки повороту. Підігнавши фотографію під вікно рамки, натискаємо "Enter". З'єднання фотографій завершено.