Як полірувати кузов.

Автомобіль, що знаходиться в експлуатації протягом декількох років, втрачає блиск лакофарбового покриття кузова . Пов'язано це з тим, що фарба на машині покривається сіткою мікротріщин. Вода при цьому вже не настільки ефективно скочується з кузова автомобіля, затримуючись на ньому, і проникаючи в забарвлений шар, що веде до його подальшого руйнування, особливо після мийки машини в морозну погоду.
Вам знадобиться
  • - поліроль,
  • - м'яка ганчір'я,
  • - електродриль з насадками.
Інструкція
1
Відновлювати цілісність пофарбованої поверхні і повертати їй колишній блиск, призначена процедура, іменована поліруванням кузова .
2
Виконувати полірування пофарбованої поверхні найкраще в приміщенні, температура повітря в якому знаходиться в межах 20 градусів, а підлога зволожений з розпилювача. Що знижує вміст пилу в атмосфері, присутність якої небажано в процесі полірування.
3
Для нанесення поліролі на робочу поверхню використовується тампон, який не містить ворсу. Так як його частинки, що залишаються в нанесеному шарі полірувальної пасти, знижують якість полірування пофарбованої поверхні кузова автомобіля.
4
Полірування машини виконується поетапно, щоб полірувальна паста не пересихала - поліруються окремі, невеликі ділянки кузова . Нанесену поліроль розтирають чистою м'якою ганчіркою до отримання бездоганного блиску.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0PUgheVMjq4
Зверніть увагу
Перед початком полірування ретельно вимийте, а потім висушіть кузов автомобіля.
Корисна порада
Для полегшення монотонної праці застосовується електродриль зі спеціальними полірувальними насадками, що також значно прискорює полірувальний процес.