Як обставити хол.

Великі квартири і приватні будинки мають замість передпокою або коридору просторі холи. Це приміщення часто виконує функцію вітальні і відокремлює громадську зону житла від приватної.
Вам знадобиться
  • - меблі;
  • - предмети декору.
Інструкція
1
Меблі для холу майже така ж, яка використовується і для передпокою. Виберіть солідну вішалку, вона може кріпитися до стіни або стояти на підлозі. У холі біля вхідних дверей нагоді закрита стійка-шафка для взуття, яка дозволить не залишати вуличні туфлі на увазі. Для зручності можна поставити крісло, пуф або невеликий диванчик для перевзування. Перед вхідними дверима постеліть килимок.
2
У холі обов'язково має бути присутнім дзеркало. Для маленької прихожей підберіть середню або невелике дзеркальце. Найбільш зручний варіант - дзеркало в повний зріст, але воно не повинно бути занадто великим, щоб не захаращувати маленьку кімнатку. У цього предмета обов'язково повинна бути декоративна рамка, інакше краю дзеркала можуть пошкодитися.
3
Просторий хол прикрасьте масивним стоячим дзеркалом у різьбленій дерев'яній рамі. Подбайте про достатнє освітлення, щоб бачити себе чітко і ясно, одягаючись перед виходом.
4
Якщо ви хочете зробити в холі невелику сходинку, використовуйте для цього мармурову крихту. Цей матеріал зносостійкий, довговічний і здатний витримувати великі навантаження. Ви можете обклеїти стіни холу зносостійкими шпалерами і покласти міцне підлогове покриття. Вибирайте для передпокою миються матеріали, інакше обробка швидко прийде в непридатність.
5
Для великого холу, який випереджає вхід в усі кімнати квартири, зробіть кілька джерел світла. Дзеркало, гардеробна шафа, диван з журнальним столиком повинні бути добре освітлені. Скористайтеся однією великою люстрою або декількома красивими лампами, які висвітлюватимуть тільки потрібну вам в даний момент область передпокою.
6
Вам не обійтися і без гардеробної шафи. Він повинен бути такого розміру, щоб в ньому могла поміститися вся ваша верхній одяг. По можливості придбайте високий шифоньєр (до стелі), в якому будуть кілька полиць для зберігання інструментів, пилососа та інших побутових предметів. Це звільнить вам місце, якщо немає комори.
7
Прикрасьте свій хол картинами, статуетками, кімнатними квітами, полицями для сувенірів. Добре виглядає комплект кованих предметів інтер'єру для прихожих. Ви можете придбати підставку під журнали, парасолі, різні вішалки, столики і банкетки.
8
На підлогу постеліть затишний килимок або доріжки.