Як опустити стілець.

Якщо стілець настільки високий, що на ньому незручно сидіти, його ніжки доцільно вкоротити. А деякі види стільців і крісел сконструйовані таким чином, що їх висоту можна міняти.
Вам знадобиться
  • - лінійка;
  • - тонкий незмивний фломастер;
  • - пила або ножівка;
  • - напилок;
  • - клей;
  • - наждачний папір;
  • - цвяхи та молоток;
  • - стамеска;
  • - пориста гума.
Інструкція
1
Якщо опустити необхідно стілець, який не має пристосувань для зміни висоти, спочатку переконайтеся, що у нього закінчився гарантійний термін. Потім подивіться, чи передбачає його конструкція укорочення ніжок. Так, деякі стільці, наприклад, шкільні, замість трьох або чотирьох прямих ніжок забезпечені двома L-образними. Їх переробка неможлива. Те ж стосується і виробів, що мають єдину ніжку з підставкою: відокремивши ці частини один від одного і укоротивши ніжку, знову їх з'єднати скрутно.
2
У разі ж, якщо стілець має три або чотири прямих ніжки, спочатку з'ясуйте, на яку висоту слід вкоротити кожну з ніжок. Потім за допомогою лінійки і тонкого незмивною фломастера відміряйте цю відстань на кожній з ніжок, починаючи від кінця. Товщину гумової чи іншої м'якої накладки при цьому в розрахунок не приймайте. Керуючись цими мітками, укоротите металеві ніжки ножівкою, а дерев'яні - пилкою. Зрізи обов'язково повинні бути строго перпендикулярними.
3
Переконайтеся, що стілець не погойдується. Якщо це так, визначте, яка з ніжок дуже довга, і злегка укоротите її наждачним папером або напильником. З відрізаних частин металевих ніжок витягнете стамескою пластмасові накладки. Потім з укорочених ніжок стільця зніміть невеликі фаски, використовуючи напилок. Забийте в отвори ніжок витягнуті накладки. Якщо ж ніжки дерев'яні, виріжте з пористої гуми нові накладки і прибийте їх до ніжок.
4
Стілець, призначений для гри на піаніно або роялі, опускайте, обертаючи сидінні щодо підставки за годинниковою стрілкою, а піднімайте - обертаючи його проти годинниковою стрілкою. У другому випадку будьте обережні, щоб не допустити відділення сидіння від підставки. Якщо в цей час на ньому сидить людина, він може впасти на підлогу.
5
Офісне крісло забезпечене пневматичним механізмом для зміни висоти. Для відкриття клапана пневмоцилиндра натисніть вниз на розташований на ній важіль. Поки він натиснуто, прикладіть тиск до сидіння, і воно опуститься. Якщо ж відпустити сидінні, але продовжувати утримувати важіль, крісло підніметься само. Домігшись бажаної висоти, відпустіть важіль.
Зверніть увагу
Дотримуйтеся обережності при роботі з інструментом.