Як вийти з системи.

Коли на одному комп'ютері працює декілька користувачів, як правило, розмежований доступ в систему. У кожного є своя обліковий запис, на яку варто пароль. Щоб передати ПК в користування іншій колезі або члену сім'ї, необхідно вийти з системи , і вам зовсім не обов'язково перезавантажувати комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Windows XP. Щоб вийти з системи , коли для цього немає ніяких перешкод, вам натисніть кнопку «Пуск», потім «Вихід із системи » - «Вихід». Якщо ви натиснете на "Змінити користувача" і ввійдете під іншим користувачем, то попередня обліковий запис буде працювати. При цьому в ній будуть зберігатися в режимі очікування всі необхідні програми і процеси.
2
Windows 7. Для цієї ОС Вам натисніть кнопку «Пуск», а потім на стрілку поруч зі словами «Завершення роботи». Тепер у сплив вікні виберіть «Вийти з системи ».
3
Якщо зависла якась задача або системний процес, то для виходу з системи натисніть клавіші Ctrl + Alt + Del (одночасно). Спливає вікно «Диспетчер завдань», завдяки якому можна вийти з системи . У верхньому меню виберіть «Завершення роботи» - «Завершення сеансу Usera». В пункті «Завершення сеансу» стоятиме то ім'я, під яким у вас створена обліковий запис. Будьте обережні, якщо ви новачок і не знаєте, які процеси і які завдання за що відповідають, що не завершуйте їх щоб уникнути втрати важливих даних!
4
Якщо вас цікавить просто перемикання між двома користувачами (не закінчуючи все системи і задачі), то на допомогу прийде швидке поєднання клавіш Windows + L. Натисніть цю комбінацію. Якщо в першій облікового запису не зберігатимуться відкриті файли, а другий користувач вимкне комп'ютер, то всі не збережені зміни в першій облікового запису будуть втрачені.