Як очистити куртку. Як очисти пляма на болонєвій куртці яка забарвилася.

Просто випрати куртку в пральній машинці можна, адже так можна зіпсувати річ. Шкіряні, замшеві куртки краще чистити вручну, але буває складно видалити особливо в'їдаються плями. У такому випадку просто треба знати заздалегідь, як з ними боротися.
Вам знадобиться
  • - яєчний жовток;
  • - ганчірочки;
  • - мильний розчин;
  • - нашатирний розчин;
  • - лимонний сік;
  • - гліцерин;
  • - кульки для настільного тенісу.
Інструкція
1
Спосіб очищення куртки від бруду і плям залежить, в першу чергу від того, з якого матеріалу вона зшита. Якщо ви хочете вивести пляму, важливо знати, звідки і як давно воно з'явилося. Джерел забруднень може бути дуже багато, але не впадайте у відчай: з кожним плямою можна впоратися.
2
На шкіряних куртках складно побачити плями, але й вони можуть втратити свій первісний вигляд і забруднитися. З шкірою потрібно бути обережним, постарайтеся не подряпати її при чищенні. Протріть куртку вологою ганчірочкою. Щоб надати речі свіжий блиск, збийте яєчний білок, після чого губкою або марлею нанесіть засіб на поверхню куртки. Темну шкіру зробити яскравіше допоможе лимонний сік. Також для чищення курток такого типу дуже добре підійде мильний розчин води, в який доданий гліцерин. Після обробки обов'язково протріть річ сухою ганчіркою, щоб видалити вологі сліди.
3
Один з найскладніших матеріалів для чистки - замша. Якщо ваша куртка пошита з неї, будьте готові ретельно доглядати за річчю. Виперіть її в мильному розчині, що не холодному, але і не дуже гарячому. Чи не замочуйте замшу у воді, підвісьте її над ванною на плічках і поступово видаляйте бруд. Також пам'ятайте, що замшу не можна вичавлювати насухо, краще дайте зайвій воді стекти.
4
При видаленні плям з цього матеріалу використовуйте розчин води з нашатирним спиртом. Проте будьте обережні. Перш ніж приступати до плями, спробуйте потерти тампоном внутрішню частину куртки. Купуйте спеціальні гумові щіточки і доглядайте за замшевим курткою постійно, не даючи їй сильно забруднитися.
5
Легкі куртки із тканини і пуховики краще прати в машинці, так як на них можуть залишитися розводи від часткової чистки. Але будьте обережні з пуховиків. Для прання використовуйте рідкий порошок, в пральну машинку разом з ним покладіть кілька кульок для настільного тенісу, вони не дадуть пуху в куртці скататися.
6
Під час сушіння пуховика постійно збивайте його, щоб усередині з'являвся повітря, адже саме він у поєднанні з пухом робить вашу куртку такою легкою. З якого б матеріалу не була зшита ваша куртка, перш ніж починати приводити її в порядок, поцікавтеся, чи не зашкодить даний спосіб.