Як перевернути камеру в скайпі. Як перевернути зображення в skype.

Віртуальне спілкування за допомогою відеокамери і програми Skype давно стало звичною справою для користувачів мережі інтернет. Встановити ПЗ і підключити веб-камеру - справа нескладна, однак іноді виникають деякі питання, наприклад, якщо зображення перевернуто.
Інструкція
1
Переконайтеся, що камера підключена до комп'ютера і працює. Виділіть значок «Комп'ютер», натисніть Alt + Enter, відкриється вікно властивостей комп'ютера. У правій стороні натисніть посилання «Диспетчер пристроїв». Якщо камера не працює, хоча підключена, встановіть драйвера, які поставляються з самим пристроєм, або скачайте їх з офіційного сайту виробника.
2
Інтерфейс і мову Skype залежить від того, які налаштування ви використовуєте. Знайдіть пункт «Інструменти» (Tools), натисніть на вкладку «Налаштування» (Options), далі «Налаштування відео» (Video settings). У вікні, натисніть пункт «Налаштування веб-камери».
3
У вікні будуть детальні настройки зображень, що надходять з веб-камери. Меню опцій залежить від виробника камери. Знайдіть параметр «Горизонтальне віддзеркалення» (Horizontal Flip/Image Horizontal Flip) для того, щоб зображення відбивалося зверху вниз, або «Вертикальне віддзеркалення» (Vertical Flip/Image Vertical Flip) для відбиття зліва направо. Збережіть налаштування - натисніть OK, закрийте вікно. Перезапустіть Skype. У пункті «Налаштування відео» є невелике вікно, в якому виводиться зображення з камери, перевірте, чи змінилося зображення.
4
Для збереження налаштувань в Skype може знадобитися перезавантаження комп'ютера. Здійсніть перезавантаження, подивіться, чи досягнуто результат. Якщо ви змінили положення камери і вам потрібно повернути вихідні настройки, або задати нові - зробіть це аналогічним способом. Також настроїти зображення веб-камери ви можете в програмному забезпеченні в розділі «Налаштування/Опції» (Options) або натиснувши на значок у вигляді гайкового ключа.
Щоб почати віртуальне спілкування за допомогою програми Skype, досить встановити з'єднання з мережею інтернет, потім встановити програмне забезпечення і підключити веб-пристрій до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Іноді потрібно повернути камеру , тобто зображення, яке передається від одного користувача до іншого. Для трансформації зображення необхідно, насамперед, перевірити правильність підключення камери до комп'ютера. Знайти даний пристрій можливо через «Диспетчер пристроїв». Для його виклику натисніть правою кнопкою на значку «Мого комп'ютера» і виберіть однойменний пункт.
2
Запустіть програму Skype, двічі клацнувши по ярлику на робочому столі або панелі швидкого запуску. У головному вікні програми натисніть на верхнє меню «Інструменти» і в списку, виберіть пункт «Налаштування». У вікні, зверніть увагу на блок «Налаштування відео» в лівій частині. Перейшовши до цього розділу натисніть на «Налаштування веб-камери».
3
Перед вами з'явиться аплет налаштувань відображуваного зображення. Для трансформування зображення на екрані скористайтеся опціями Image Mirror Flip (відображення по горизонталі) і Image Vertical Flip (відображення по вертикалі). Виділіть потрібний пункт і натисніть лівою кнопкою миші на кнопці «ОК» або клавіші Enter. У вікні «Налаштування відео» є невеликий елемент, який виконує функцію превью. Перегляньте в ньому внесені вами зміни. Якщо картинка на відео відображається як треба, закрийте вікно налаштувань.
4
Після внесення змін в налаштування програми рекомендується зробити її перезапуск. Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Вихід». Запустіть програму за допомогою ярлика і перевірте відображення одержуваного зображення.
5
У ряді випадків перезапуск програми не є панацеєю для даної проблеми, тому більш старі версії утиліт цього плану вимагають перезавантаження самих драйверів, а це можливо лише зробити після перезавантаження самої системи. Натисніть меню «Пуск», виберіть елемент «Вимкнення» і клацніть по кнопці «Перезавантаження».