Як передати папку. Як передати документи електронною поштою.

Коли виникає необхідність відправити який-небудь файл по електронній пошті, то проблем з цим не виникає. Складнощі можуть з'явитися в тому випадку, якщо потрібно передати кілька документів в папці одночасно.
Вам знадобиться
  • Програма WinRAR.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити для того щоб передати папку з файлами по електронній пошті - заархівувати її. Для цього скачайте спеціальну програму WinRAR. Як правило, вона безкоштовна і не вимагає ніяких додаткових дій при установці. Так, наприклад, у випадку появи спливаючого вікна з проханням ввести номер мобільного телефону, краще цього не робити, так як ви напевно завантажте на комп'ютер вірус.
2
Встановивши програму, зберіть всі необхідні файли, які потрібно надіслати, в одну папку. У випадку, якщо всі потрібні вам документи хаотично розташовані на робочому столі, не дуже зручно повторювати процедуру кілька разів. Для вирішення проблеми затисніть клавішу Ctrl і послідовно виділіть всі необхідні вам файли.
3
Після виконання перерахованих вище дій приступите до архівації папки. Для цього виділіть її та натисніть праву кнопку миші. Далі в списку виберіть опцію «Архивировать». Ця функція має значок трьох книг. Після виконання цих дій відкриється вікно з параметрами. Натисніть на необхідний вам формат: RAR або ZIP. Для завершення процедури архівації папки скористайтеся опцією «ОК».
4
Після завершення перерахованих вище дій на робочому столі комп'ютера повинна з'явитися відформатована вами папка. У разі її активації ви побачите об'єднані між собою файли в заархівованому вигляді.
5
Тепер необхідно відправити папку. Увійдіть у свій обліковий запис в поштовому сервісі і виберіть функцію «Написати листа». Заповніть рядки: адреса і тема. Натисніть «Прикріпити файл» і знайдіть на робочому столі заархівовану вами папку. Тепер потрібно трохи почекати для того щоб вона завантажилася. При необхідності напишіть адресату повідомлення у спеціально призначеному для цього поле. Активуйте функцію «Відправити».
Іноді у нас виникає необхідність доручити родичу або другу отримати замість вас якісь важливі документи або гроші. Якщо йдеться про взаємодію з офіційними особами або цілими організаціями, а також скоєнні юридичної дії, то звичайною розписки буде мало. Слід від вашого імені оформити довіреність на вчинення тих чи інших дій.
Інструкція
1
Обов'язково складайте довіреність на передачу документів довіреній особі у фахівця - нотаріуса. Все це слід завірити його печаткою та підписом. Як тільки довіреність з'являється у вас на руках, залишається тільки отримати потрібні документи або забрати гроші вашій довіреній особі. В основному, в довіреності завжди вказується, які саме документи має отримати ваше довірена особа, в якій кількості або яку суму грошей забрати. Будьте уважні при її складанні.
2
Перевірте всі необхідні дані і впевніться в їх справжності перед подачею документів. Довірена особа повинна пред'явити правдиві посвідчення, що підтверджують його особу (наприклад, паспорт) та довіреність, на підставі якої він зобов'язаний отримати певні документи . Держателю слід перевірити, чи дійсний документ, чи не минув термін дії домовленості. У нього є право зняти копію, якщо це буде потрібно. Йому слід переконатися, що довіреність підписана саме тією особистістю, яка виявила бажання доручити право на отримання грошей або документів довіреній особі. Утримувач зобов'язаний перевірити паспортні дані довіреної особи і переконається в тому, що це саме та людина, ім'я якого згадується в довіреності. Довірена особа в свою чергу має перевірити правильність і наявність тих документів, які зобов'язаний передати йому тримач. Кількість документів також має бути прописано.
3
Якщо з перевіреними документами все нормально, як довірена особа поставте свій підпис у бланку або акті про передачу документів із зазначенням певних даних. Той, у кого забрали потрібні документи , теж ставить на них свій підпис. За правилами, таких актів має бути два, один з них передається одержувачу, а другий залишається у власника.