Як очистити брюки. Як почистити від фарби брюки.

Забруднення на улюблених брюках - це завжди проблема, адже деякі відпираються легко, а від інших позбавитися проблематично. Тим не менше, більшу частину плям на одязі ви можете ліквідувати будинку, не вдаючись до допомоги фахівців з хімчистки.
Вам знадобиться
 • - нашатир;
 • - медичний спирт;
 • - марля або лляна тканина;
 • - щітка для одягу з натуральною щетиною;
 • - скипидар або гас;
 • - сода питна.
Інструкція
1
Зробіть суміш з нашатирного спирту (1 ч.л.), медичного спирту (1 ч.л.) і води (1 склянка). Гарненько все перемішайте і змочіть цим складом щітку для одягу. Цією щіткою ретельно обробіть забруднене місце, після чого пропрасуйте брюки через лляну ганчірку гарячою праскою, поки вся волога не випарується. Потім повісьте їх на вішалку, залишивши досушуватися на свіжому повітрі.
2
У тих місцях, де штани зазнають найбільшого тертя, їх тканина може почати блищати, що псує все враження. Такі місця можна протерти ганчіркою, змоченою в чистому медичному спирті, а потім інший ганчірочкою, змоченою вже в розчині з 1 частини нашатирю і 5 частин кип'яченої холодної води. Пропрасуйте лискуче місце (або місця) гарячою праскою, через промокашку або марлю.
3
Видалити блиск можна, протираючи штани приготованим з 1 частини води і 3 частин оцтової кислоти розчином.
4
Щоб полегшити процес видалення плям, позбавляйтеся про них відразу ж, як тільки помітите. Свіжі плями завжди видаляються легше, ніж застарілі. Спочатку зчистіть з штанів всю пил за допомогою одежної щітки з жорсткою щетиною. Потім випробуйте засіб для чищення, тільки на непомітному шматочку брюк, з вивороту. Якщо нічого страшного не трапиться, починайте вже зчищати саме пляма, знову ж таки, щіткою, використовуючи наявне засіб для чищення і пересуваючись від країв плями до його середини.
5
Якщо ви посадили на брюки пляма від фарби на масляній основі, візьміть гас або скипидар, змочіть в ньому ватний тампон, після чого обережно починайте обробляти пляма - від країв і до середини. Однак таке пляма непросто відіпрати, тому потрібні додаткові заходи - скористайтеся нашатирем або розчином звичайної питної соди, обробляючи забруднення, поки воно не зникне.
6
Можна випадково підчепити на свої штани жувальну гумку. Це трапляється особливо часто в громадському транспорті, часом на лавках у парках чи на зупинках все того ж транспорту. Штани викидати не треба і вирізати місце з жуйкою, щоб потім приклеїти латочку, теж не варто.
7
Найпростіше заморозити жуйку. Для цього покладіть на пару-трійку годин брюки в морозильну камеру холодильника. Потім дістаньте і постарайтеся гумку відскоблити тупим боком ножа, наприклад. Вона розкришиться і липнути у штанів вже не буде в такому вигляді.
Від різних забруднень на брюках не застрахований жоден їхній власник. Це може бути все що завгодно: кава, кров, чай, жуйка або звичайна дощова погода, коли навколо бруд. Не варто засмучуватися через дрібниці, очистити всі ці плями можливо в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги хімчисток.
Вам знадобиться
 • - Нашатирний спирт,
 • - медичний спирт,
 • - лляна тканина або марля,
 • - одежна щітка з натурального волосся,
 • - гас або скипидар,
 • - питна сода.
Інструкція
1
Штани придбають знову свіжий вигляд, якщо їх почистити щіткою, змоченою в наступній ретельно перемішаної суміші: одна чайна ложка нашатирного спирту, одна чайна ложка медичного спирту і один стакан води. Після цього пропрасуйте брюки гарячою праскою через лляну тканину, таким чином, вся волога поступово випарується. Повісьте штани на вішалку і залиште сушитися до кінця на свіжому повітрі.
2
Дуже часто трапляється так, що в місцях найбільшого тертя брюк, починає блищати тканину. Протріть такі місця чистим спиртом, а потім розчином з п'яти частин прокипяченной холодної води і однієї частини нашатирного спирту. Лискучі місця, після даної обробки, пропрасуйте гарячою праскою через марлю або промокальний папір. Лоск можна видалити, витираючи брюки розчином з однієї частини води і трьох частин оцтової кислоти.
3
Бажано видалити забруднення на брюках відразу ж після їх появи (якщо є така можливість), таким чином, ви полегшите свою працю і зробите роботу найбільш швидко, без ускладнень. Дані плями видалити значно простіше, ніж застарілі. Насамперед необхідно зчистити пил з штанів за допомогою спеціальної жорсткої щітки, призначеної для одягу. На непомітному клаптику брюк, з виворітного боку, перевірте, як перенесе тканину засіб для чищення. Якщо все гаразд, можна приступати до очищення, рухаючись від країв забруднення до самого центру.
4
Пляма від масляної фарби на брюках видалити не та вже й просто, при цьому, не пошкодивши тканину. Візьміть скипидар або гас, змочіть ватяний тампон і обробіть пляма з країв, поступово рухаючись до центру. Після цього використовуйте розчин питної соди або нашатирний спирт до остаточного зникнення плями.
5
Нерідко трапляється так, що в транспорті або на зупинці ви сіли на жуйку. Не варто впадати у відчай і викидати брюки, так як неможливого нічого не буває. Найдоступніший і простий спосіб очистити жуйку з поверхні брюк можна за допомогою морозильної камери. Покладіть в неї штани і залиште на пару годин, дістаньте і за допомогою пальців постарайтеся її відліпити, вона розкришиться на дрібні шматочки. При недостатньо гарному результаті, повторіть процедуру.