Як налаштувати ескізи сторінок. Як повернути ескізи сторінок картинок на 7.

Ескізи сторінок є мініатюрними відображення фотографій, відео і сторінок документів всередині папок вашого комп'ютера. Вони значно полегшують пошук потрібної картинки серед інших, особливо якщо в директорії їх дуже багато. Зворотною стороною такого зручності є збільшення часу відкриття папки, що може зробити незручною роботу на слабкому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою Windows 7/Vista.
Інструкція
1
Починаючи з Windows Vista, ескізи сторінок об'єднані зі значками файлів. Вони працюють за принципом: якщо можна зробити ескіз, то буде відображений ескіз, якщо ні - значок. Якщо тільки настройки не вказують завжди відображати значки. Тому в цих версіях Windows відсутній пункт ескізи в меню «Вид».
2
Щоб включити відображення ескізів, відкрийте «Панель управління» і перейдіть в категорію «Оформлення та персоналізація». Виберіть пункт «Параметри папок». У вікні, перейдіть на вкладку «Вид». Встановіть галочку для пункту «Завжди відображати значки, а не ескізи». Якщо ви хочете, щоб на ескізі відображався значок типу файлу, встановіть галочку для пункту «Відображати значки файлів на ескізах». Натисніть кнопки «Застосувати» і «OK».
3
Далі перейдіть в категорію «Панелі управління» «Система і безпека». Увійдіть в підкатегорію «Система» і клікніть по посиланню «Додаткові параметри системи», розташованої в лівій бічній панелі. У вікні, перейдіть на вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Параметри» для розділу «Швидкодія». Перейдіть на вкладку «Візуальні ефекти» і встановіть галочку для пункту «Відображати ескізи замість значків». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікна налаштувань натисканням кнопок «OK». Тепер Windows буде намагатися відображати ескізи при перегляді папок.
4
Щоб відключити відображення ескізів сторінок для поліпшення швидкодії комп'ютера, зніміть галочки з пунктів, описаних в попередніх кроках.
5
Щоб налаштувати розміри і тип відображення ескізів, зайдіть в потрібну папку. Клікніть по іконці з зображенням значків і рядків тексту, розташованої в правому верхньому куті «Провідника» під пошуковим рядком. Повторними кліками по іконці «Змінити уявлення» підберіть найбільш зручне для вас відображення.
6
Ви можете одразу задати потрібне уявлення, якшо по маленькому трикутнику поряд з іконкою. Він розкриє список, в якому доступно 4 розміру значків без виведення додаткової інформації про фото. Швидко задати уявлення можна і в пункті контекстного меню «Вид», яке відкривається кліком правої клавіші мишки по вільному ділянці папки.
7
Ескізи для більшості файлів відображаються і в інших виставах. «Плитка» і «Вміст» - додатково виводять інформацію про розмір файлу і дату його останньої зміни. Найбільш докладну інформацію виводить уявлення "Таблиця". За замовчуванням, вона додатково відображає тип файлу, але, клікнувши правою клавішею мишки за назвою стовпців, ви можете вибрати зі списку додаткові колонки.