Як відкрити магазин техніки.

Наявність техніки в будинку значно полегшує життя. Побутова техніка завойовує простір на кухні та у ванній. Комп'ютерна вже незамінна на робочому столі. Телевізори, смартфони, приставки та аудіосистеми винайдені для розваги своїх власників. Попит на нову техніку зростає і народжує пропозицію. Магазин техніки - це місце, де попит і пропозицію можна об'єднати.
Вам знадобиться
  • Приміщення, послуги юриста, послуги бухгалтера, бізнес план.
Інструкція
1
Продумувавши створення та відкриття магазину техніки, вам необхідно визначитися з його розташуванням. Це може бути конкретна фізична місце або ж сайт в інтернеті. У кожного з цих варіантів є свої переваги і недоліки. У першому випадку значну частину витрат становить оренда приміщення, але весь товар можна добре розглянути. Це підвищує ймовірність його покупки. Робота інтернет магазину, здавалося б, не так затратна, але він ризикує загубитися без розкрутки та реклами серед аналогічних сайтів. Покупець і продавець будуть у виграші, якщо у реального магазину техніки є ще й сайт на підтримку.
2
Будьте готові до того, що кошти, вкладені в магазин, повернуться до вас не відразу. Тому ретельно продумайте чинники, від яких залежатиме рентабельність магазина. В першу чергу це його розташування. Вітаються місця скупчення потенційних покупців і транспортних розв'язок. Зіставте передбачуваний асортимент магазину з образом потенційного покупця. Чиї потреби в техніці і в який саме ви будете задовольняти. Це і є ваша цільова аудиторія, працюйте на неї. Відштовхуючись від неї, вибирайте відповідну рекламу магазину, дизайн і навіть промо акції.
3
Щоб відкрити магазин побутової техніки, вам необхідно зареєструвати себе як приватного підприємця. Оформлення пакету документів та отримання всіляких дозволів і ліцензій може зайняти тривалий час. Будьте до цього готові. Процес підготовки необхідних документів найкраще організувати спільно з юристом, якому ви довіряєте. Спільно з ним вивчіть їх перелік. Ви повинні бути готові до перевірки Державного пожежного нагляду та Росспоживнагляду. Перевіряють також наявність дозволу для касових апаратів.
4
Знайдіть постачальників на вигідних для вас умовах. Рекомендуємо орієнтуватися на азіатський ринок. Обов'язково вивчіть відгуки про передбачувані фірмах-постачальниках. Чим менше посередників буде при купівлі та транспортування товарів, тим вище буде ваша прибуток.
5
Особливу увагу приділіть підбору персоналу. Від менеджерів і бухгалтера до робітників. Від їх налагодженої роботи залежить ваш добробут. Мотивуйте працівників на підтримання теплою життєрадісною атмосфери в магазині. Тоді покупець захоче прийти до вас ще раз.
Корисна порада
Вивчіть досвід успішних підприємців. Відстежуйте свіжі і перевірені ідеї для розвитку свого бізнесу.
Працювати на себе завжди більш вигідно. Особливо, якщо знаєш, що робиш і володієш стартовим капіталом для початку своєї справи. А коли світ наповнюється все новими і новими високотехнологічними пристроями, відкриття магазину електроніки - це вдале вкладення фінансів.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план. Це буде своєрідною програмою ваших подальших дій і аргументом для банку при взятті кредиту. Втім, кредит може і не знадобиться, якщо ви вирішите торгувати спочатку тільки дрібної електронікою - телефони, фотоапарати та інше. Так само маловитратний і затребуваний варіант - комісійна торгівля подібними товарами.
2
Підготуйте всі необхідні документи для відкриття свого магазину. Увійдіть у податковій інспекції за місцем відкриття магазину. Ви отримаєте свідоцтво юридичної особи. Для цього вам потрібно буде визначитися заздалегідь з деякими моментами: назвою фірми, засновниками, родом діяльності, системою оподаткування, посадами директора і бухгалтера. Пройдіть реєстрацію в Єдиному Реєстрі юридичних осіб та отримаєте ІПН. Встаньте на облік в ІМНС. У Держкомстаті отримайте код КВЕД. Увійдіть у фонді соціального страхування, пенсійне і медичне фондах. Виготовте друк і відкрийте розрахункові рахунки. Отримайте дозвіл на розміщення вивіски вашого магазину. Отримайте висновку Державного пожежного нагляду та Росспоживнагляду. Зареєструйте касові апарати. Всі ці документи ви можете збирати самі, але можна звернутися за допомогою в юридичну контору.
3
Грунтовно продумайте, як буде називатися ваш магазин. Від правильного назви буде залежати його привабливість для потенційних покупців. За цим також можна звернутися до фахівців з неймінг. Бажано, щоб з назви було зрозуміло, що ви торгуєте саме електронікою або окремими її категоріями.
4
Вирішіть питання з приміщенням для майбутнього магазину: будете орендувати або будувати? У будь-якому випадку дуже важливо місце розташування приміщення магазину в населеному пункті, його розміри, планування та наявність комунікацій. Для старту цілком підійде орендований відділ у великому торговому центрі.
5
Закупіть необхідне торгове обладнання, що підходить саме для розстановки електроніки. Бажано, щоб всі дрібні предмети знаходилися в закритих вітринах. Дуже важливо правильне освітлення, оформлення вітрин та залу в стилі техно.
6
Визначтеся з постачальниками. Укладайте угоди з фірмами, які мають хорошу репутацію. Вас також повинні влаштовувати ціни, якість, асортимент і графіки поставок.
7
Зверніть увагу на розстановку товарів всередині магазину. Скористайтеся знаннями психології покупця - мерчендайзингом.
8
Підберіть персонал, який органічно впишеться в ідею вашого магазину і продаваних товарів. Продавець не просто повинен приймати гроші, але і бути помічником, консультантом. Особливо це актуально в магазині електроніки - ваші співробітники повинні бути компетентні у всіх технічних тонкощах.
9
Слідкуйте за всіма новинками в світі електроніки та замовляйте їх до себе в магазин негайно. Нехай не кожен може собі їх дозволити придбати, але подивитися зайдуть багато. Можливо, ці люди стануть вашими постійними покупцями.
10
Неодмінно відкрийте інтернет-вітрину свого магазину. Покупці електроніки - люди просунуті, більшість з них в першу чергу шукають товар в мережі, великий відсоток там же і купують. Не упускайте таку можливість.