Як вибрати ім'я дитині по іменах батьків. Як вибрати російське ім'я хлопчикові.

Вибір імені для дитини - справа дуже відповідальна. Тому підбирайте його з любов'ю і увагою. Враховуйте багато факторів: поширеність, благозвучність і, звичайно ж, поєднання з іменами батьків.
Інструкція
1
Іноді дитина отримує ім'я на честь матері або батька. Якщо ви вирішили, що у вашій родині має бути два Олександра або Людмили, придумайте малюкові зменшувальне ім'я, відмінне від вашого. Тоді маленьку Милочки НЕ будуть плутати з мамою Людою, а сина Саню з його татом Сашком.
2
Ще один популярний прийом - поєднання частин імен батьків. Зазвичай получившимся словом називають дівчаток. Малятка зі звучними і дивними іменами Ігтаїя, Дана, Сана або Тара зустрічаються не так уже й рідко. Перш ніж дати незвичайне ім'я синові, подумайте про майбутніх онуків - адже їм доведеться носити не менш незвичайне по батькові.
3
Більш безпечний варіант - підібрати ім'я з вже існуючих і цілком милозвучних. Наприклад, дочка Сергія та Анни можна назвати Сніжаною, а сина - Арсентій. Якщо батьків звати Тарасом і Тетяною, підтримайте сімейну традицію. Дітям підійдуть імена Тимофій, Тимур, Тамара чи Таїсія.
4
Знайшовши відповідне ім'я, обов'язково подумайте, як воно буде звучати в поєднанні з по батькові. Можливо, ідея назвати дочку Олега Ольгою мила і оригінальна, але виросла дівчина буде іменуватися Ольгою Олегівною, що звучить не надто красиво. Чим складніше в проголошенні батькові, тим простіше має бути ім'я. Сина Євгенія назвіть Петром чи Іллею, а ось Інокентій чи Анатолій створять труднопроизносимое поєднання.
5
Особливо обережними варто бути з іноземними та застарілими іменами. Якщо вас звуть Роландом, не варто називати доньку Анфісою або Глафірою. Зате їй підійдуть Аліса, Аліна або Марія - поєднання буде незвичайним, але цілком милозвучною.
6
Подумайте, чи буде обране ім'я поєднуватися з прізвищем. Наприклад, дівчинці з непростою прізвищем кшталт Кисла не варто давати ім'я Лілія або Роза. Підберіть інше, що не несе додаткової смислового навантаження.
7
Напишіть придумане ім'я, по батькові та прізвище. Ініціали теж повинні виглядати красиво. Якщо три букви, поставлені в ряд, утворюють смішне або багатозначне поєднання, пошукайте інші варіанти.
Материнство - для більшості жінок це найдорожче, що є в житті. Воно пов'язане з очікуваннями і хвилюванням, приємними клопотами і наснагою. Хочеться, щоб все-все було просто ідеально, в тому числі і майбутнє ім'я малюка. Це, мабуть, один з найбільш педантичних питань, яке зачіпає інтереси не лише майбутніх батьків, малюка, але і їх оточення. Всі хочуть докласти своїх зусиль у виборі імені. У хід ідуть різні способи, ім'я вибирається по святцях, по популярності, по гороскопом. Така вибірковість безпосередньо пов'язана з відомим багатьом висловлюванням - ім'я визначає все життя.
Вам знадобиться
  • гороскоп, тлумач імен
Інструкція
1
Для початку необхідно визначитися з датою передбачуваних пологів. Оскільки ім'я вибирається по гороскопом, то дуже важливо знати хоча б приблизно число народження малюка. Варто звернути увагу, що малюк може з'явитися на світло і раніше призначеного часу. В такому випадку, треба врахувати і імена суміжних знаків зодіаку.
2
Після того, як з'ясований момент щодо дня народження, варто вирішити ще одне питання - стать малюка. Природно, що в деяких випадках, він залишається невідомим. Причин тут може бути дві - на ультразвуковому дослідженні лікар не може побачити, за яким типом формуються статеві органи, або батьки самі бажають дізнатися стать тільки тоді, коли малюк народиться.
3
Тепер, можна дати коротку характеристику іменам за знаком зодіаку. Як правило, календарний цикл за східним календарем починається з овна. Це знак яскравих і сильних особистостей, що володіють харизмою, отже, і ім'я має відображати ці якості - Лариса, Рима, Ренат, Максим. Тельці від природи наділені потужною енергетикою, яка при правильному її використанні та напрямку може благополучно позначитися на кар'єрі. Власники цього знака зодіаку найчастіше носять імена - Вероніка, Валерій, Дмитро, Оксана. Близнюки, як двоїстий знак, потребують того, щоб спілкування було завжди в достатку, а імена повинні бути легкими і запам'ятовуються - Настя, Надя, Микита, Іван. Раки - дуже домашні, люблять тепло і затишок, тому ім'я має звучати м'яко - Юля, Ілля. Левам, як лідерам серед інших знаків зодіаку, необхідно дати незвичайне, запам'ятовується ім'я - Еліза, Аврора, Аполлон. Діві, навпаки, вибирають просте ім'я , навіть споконвічно російське - Таня, Маша, Петро, Прохор. Терезам характерні імена з миролюбної характеристикою, це дуже врівноважений знак зодіаку, а люди народжені в цей день надходять обдумано, чітко, наприклад Віктор, Альбіна. Скорпіони відносяться до дуже емоційним особистостям, отже, і ім'я має бути дуже екстравагантним - Рада, Яків, Ярослав, Ярина. У стрільців ім'я неодмінно має бути красивим і звучним - Жанна, Діана, Руслан, Степан. Для козерога найчастіше вибирають ім'я , яке носив хтось зі знаменитих або дуже близьких предків. Називати на честь діда чи бабусі первістка в деяких сім'ях навіть традиція і якщо для інших знаків зодіаку - це неприпустимо, то козерогам навіть переважно. Якщо дитина народиться під знаком Водолія, то варто ретельно підбирати ім'я , бажано, щось незвичайне. А ось рибам, дають імена дуже ніжні, які й без пестливо-зменшувального звучать м'яко, наприклад Аня, Льоня.
Зверніть увагу
Буває, що відповідне за гороскопом ім'я може містити в собі характеристику не зовсім тих якостей, які б ви хотіли бачити у своїй дитині.
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся щодо дати народження, не варто заздалегідь вибирати багато імен, дочекайтеся, поки малюк з'явиться на світ і тоді, дивлячись в його очі, ім'я саме прийде вам в голову.