Як почати довіряти людям.

Від довіри до зради один крок, так само як від любові до ненависті. Однак мало хто міг би прожити все життя, жодного разу не відкрившись іншій людині. Безумовно, довіра треба заслужити, але зміст цієї фрази кожна людина визначає для себе сам.
Інструкція
1
Чому ви вирішили застебнути душу на всі гудзики? Можливо, ви плутаєте поняття довіру і довірливість. Перше з них дає можливість побудувати щирі стосунки з добре знайомими людьми, а друга позначає сліпу віру на слово. Якщо ви хоча б інтуїтивно відчуєте різницю, то зрозумієте, що одного разу відкрившись по-справжньому близькій людині ви навряд чи назвете себе довірливим простак.
2
А як бути, якщо хтось спробував скористатися вашою довірою? Як правило, саме після такого сумного досвіду люди починають замикатися в собі і перестають відкриватися навіть близьким людям. Виходить, що якщо не довіряєте ви, то навряд чи хтось буде відкривати свою душу вам, а цей шлях чреватий самотністю і нерозумінням з боку оточуючих. Проаналізуйте, в чому ви могли помилитися і як уникнути цього надалі. Ні в якому разі не замикайтеся в собі, а краще почніть вчитися на своїх помилках.
3
Якщо у вашому оточенні виявився зрадник, не поспішайте у відповідь викладати всю його таємницю, яка відома вам. Подумайте, чому людина вирішила так вчинити? Спробуйте поставити себе на його місце, можливо, саме ваша поведінка спровокувало його на цей підлий крок. Обривати або продовжувати з ним дружбу - вирішувати вам. Як би там не було, постарайтеся пробачити зрадника. Це допоможе вам не зациклитися на недовірі знову і не розгубити інших друзів.
4
Внутрішня відкритість допомагає людині долати життєві тяготи і перебувати в оточенні тих, хто може щиро розділити з вами щасливі моменти. Не нехтуйте довірою тільки тому, що хтось колись образив вас. Не можна прирівнювати інших до одного зрадив людині. Краще зверніть увагу на тих людей, які вам довіряють. Це означає, що вони поважають, цінують вас і майже впевнені в тому, що ви їх не зрадите. Можливо, вам варто спробувати відкритися комусь із них.