Як підібрати запобіжний клапан. запобіжний клапан на дачний насос.

Ви власник приватного будинку. Джерелом тепла в закритій системі гарячого водопостачання або опалення вашого будинку служить, наприклад, газовий котел. У цьому випадку, за вимогами чинної системи безпеки, повинні встановлюватися елементи, що обмежують зростання тиску робочого середовища понад допустимих значень. Таким елементом трубопровідної апаратури є запобіжний клапан тиску.
Інструкція
1
Визначте типорозмір клапана запобіжного таким чином, щоб тиск усередині трубопровідної апаратури не було вище допустимих значень. За будь-яких позаштатних ситуаціях правильно підібраний клапан повинен забезпечити стабільну роботу інженерних систем в діапазоні необхідного тиску.
2
Неправильний вибір пристроїв багаторазового спрацьовування загрожує виникненням аварійних ситуацій. Падіння тиску при вході в систему, наприклад, загрожує появою противодавления, тобто надлишкового тиску, що виникає при скиданні середовища. А це провокує різні порушення в роботі трубопровідної апаратури.
3
Оберіть клапан запобіжний пружинний, в якому стиснута пружина протидіє тиску робочого середовища. У тому випадку, якщо скидання робочого середовища відбувається безпосередньо в атмосферу, вам необхідний запобіжний клапан тиску відкритого типу. Він працює без протитиску. При скиданні робочого середовища в відвідний трубопровід необхідний клапан закритого типу, що працює з протитиском.
4
Виходячи з пропускної спроможності робочого середовища і висоти підйому золотника, виберіть низькопіднімальні (малопідйомний) запобіжний клапан тиску або повнопідйомний клапан. Перший зазвичай застосовується при висоті підйому золотника в межах 0,05? сідла. Якщо ваш опалювальний котел працює на рідкому паливі, без претензій на більшу пропускну здатність, то вам якраз підійде низькопіднімальні запобіжний клапан.
5
Якщо ж у вас стоїть газовий котел, вам необхідно придбати повнопідйомний запобіжний клапан. У нього величина підйому золотника відповідає 0,25? сідла. У цьому випадку клапан відкривається на повний хід золотника. Клапани запобіжні можуть бути в двох виконаннях - з ручним дублером або ж без нього.
6
Поставтеся до вибору клапана запобіжного дуже серйозно. Від якості, настройки та безперебійної роботи цього елемента залежить надійність інженерних мереж вашого будинку. Довірте йому захист вашого житла від затоплення при розриві трубопроводу та інших неприємностей.