Як відключити інтернет-повідомлення.

Різні повідомлення від мережевих підключень володіють різним ступенем функціонального навантаження. Тут все залежить від типу використовуваного пристрою. Проте варто відзначити, що чимала частина цих повідомлень користувачам швидше не допомагає, а тільки дратує. Добре, що їх можна відключати, принаймні, більшу частину.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся мобільним пристроєм з ОС Windows Mobile, зробіть пальцем руки або спеціальним пером для сенсорних екранів рух вліво, тим самим викликавши список додатків. Перейдіть до пункту «Налаштування», де можна відключити те чи інше обридле інтернет-повідомлення.
2
Виберіть пункт меню Wi-fi і приберіть прапорець з чекбокса «Повідомляти про виявлення нових мереж».
3
Завантажте та потім встановіть на пристрій додаток під назвою PHM Registry Editor, яке, до речі, безкоштовно. З його допомогою ви зможете здійснити відключення базових станцій.
4
Потім відкрийте додаток, після - гілка реєстру HKEY_CURRENT_USER, папку ControlPanel. Далі виберіть «Правка» і вкажіть пункт «Створити новий ключ».
5
Введіть у поле «Ім'я» значення CellBroadcast, після чого відкрийте створену директорію.
6
Вкажіть команду New DWORD Value і поставте в поле Value Data цифру «0», а в поле Value Name - CBMEnable.
7
Повторно створіть параметр DWORD, потім в поле Value Data введіть, знову ж таки, «0», а в поле Value Name - Enable.
8
Перезавантажте ваш мобільний пристрій, щоб застосувати зміни, пророблені з реєстром.
9
Викличте головне меню операційної системи Windows Mobile і перейдіть до пункту меню «Виконати», щоб відключити повідомлення, які залишає вбудований брандмауер.
10
Введіть у поле "Відкрити" значення regedit, підтвердіть запуск інструменту «Редактор реєстру» натисканням на кнопку «Ок».
11
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE, потім по черзі папки Software, Microsoft і Security Center. Параметру FirewallDisableNotify надайте значення «1».
12
Зайдіть в меню «Пуск», клікніть по пункту «Панель управління» для відключення повідомлень в однойменній області.
13
Розкрийте «Налаштування підключень», перейдіть на вкладку «Загальні» в наступному вікні. Зніміть прапорець з чекбокса «При підключенні вивести значок ...».
14
Знову перейдіть в меню «Пуск», щоб відключити повідомлення сервера про те, що з'єднання з інтернетом відсутній. Далі виберіть пункт «Виконати».
15
В поле "Відкрити" введіть gpedit.msc, підтвердіть запуск додатка «Редактор групових політик» натисканням на кнопку «Ок».
16
Перейдіть за наступним шляхом: спочатку «Конфігурація комп'ютера», потім «Політики», «Адміністративні шаблони», далі «Мережа» і «Мережеві підключення». Активуйте політику під назвою "Do not show the local access only ...".