Як відключити рекламу в браузері. Як відключити завантаження реклами.

Реклама в браузерах не тільки заважає нормальному перегляду інтернет-сторінок, але і може значно знизити швидкість їх завантаження. Більше того - в рекламних банерах можуть ховатися віруси, здатні вивести комп'ютер з ладу.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - браузер;
  • - додаток adblock plus;
  • - додаток flash block.
Інструкція
1
Ви можете скористатися вбудованими можливостями браузера, щоб відключити рекламу в інтернеті. Для цього необхідно заборонити завантаження зображень і звуків. Зробити це можна в налаштуваннях програми. Наприклад, в браузері Internet Explorer натисніть в меню «Сервис» -> «Властивості оглядача». У вікні, виберіть вкладку «Додатково». Вас цікавлять налаштування «Мультимедіа». Зніміть галочки біля пунктів «показувати зображення», «відтворювати звуки, анімацію». Застосуйте зміни. Відключивши ці налаштування, сайти не зможуть відображати картинки і звуки або відео. Інформація на сторінках буде завантажуватися швидше. Однак тоді ви не побачите і потрібні вам зображення або не зможете дивитися відео.
2
Якщо вам не підходить перший метод, ви можете відключити рекламу за допомогою спеціальних плагінів. Скачайте і встановіть для свого браузера плагін Flash block. Ця надбудова блокує будь флеш контент на сайтах. Включивши плагін в браузері, ви забудете про спливаючі вікна, що мелькають банери, рекламні ролики. Швидше за все у вас перестануть працювати браузерні ігри. Після установки плагіна вам буде необхідно вирішувати сайту завантажувати флеш, де він дійсно потрібний.
3
Якщо ви хочете повністю прибрати рекламу зі свого браузера, встановіть плагін Adblock plus. Ця надбудова включає в себе всі можливі види реклами: текстову, банерну, спливаючу, відео ролики та інші види. Завантажувати плагін вам необхідно для свого браузера.
4
Доповнення володіє рядом налаштувань, які допоможуть відключити непотрібну вам рекламу, залишивши корисні блоки. Ви зможете додати сайти в білий або чорний списки в будь-який час. При блокуванні спливаючого повідомлення з'являється відповідний значок в рядку адреси, який дозволить вам вирішити заблоковане вміст або блокувати завжди на даному сайті. Відключення реклами значно прискорить швидкість доступу до інтернет-ресурсів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eTilopNDai8
Зверніть увагу
Модулі слід періодично оновлювати, щоб вони могли блокувати нові види реклами.
Корисна порада
Найкраще скачіваать плагіни і надбудови на офіційному сайті підтримки вашого браузера, на сторонніх ресурсах можуть бути старі або зламані версії.
Один з основних способів заробітку в інтернеті - розміщення реклами на сайтах . особливо високо цінуються рекламні місця на популярних ресурсах, тому що ймовірність того, що її помітять, при цьому підвищується в рази. Відключити рекламу можна, застосовуючи деякі плагіни і розширення браузерів.
Інструкція
1
Якщо ви хочете раз і назавжди відключити рекламу, яка, крім усього іншого, підвищує витрата інтернет-трафіку, встановіть на комп'ютер браузер Chrome від компанії Google, який володіє можливістю збільшення власного функціоналу шляхом установки розширень. Одне з найбільш корисних розширень для роботи в мережі називається AdBlock. Воно є найпотужнішим інструментом блокування реклами в інтернеті будь-якого виду - від складних спливаючих вікон до простих посилань і контекстної реклами. Знайти AdBlock можна в Chrome Store (інтернет-магазині Chrome), зайти в який можна натиснувши посилання на відкритій порожній вкладці браузера, або зайшовши в настройки браузера і натиснувши кнопку «Розширення», що знаходиться в підменю «Інструменти».
2
В Chrome Web Store знайдіть сторінку розширення AdBlock. Знайти його нескладно, так як посилання на нього, як правило, завжди знаходиться в розділі «Популярні», адже число завантажень AdBlock давно перевищила два мільйони. Для встановлення розширення натисніть кнопку «Додати в Chrome» і дочекайтеся завантаження файлу. Після цього кнопка налаштувань розширення з'явиться в тулбарі, розташованому в правому верхньому куті браузера. Крім того, налаштування AdBlock відкриються у вікні браузера у вигляді окремої вкладки відразу після установки.
3
У параметрах розширення AdBlock встановіть настройки відключення реклами в інтернеті. Якщо ви хочете, щоб реклама не відключалася на певній станиці або домені, додайте дану адресу в список винятків. Крім вкладки з параметрами, управління AdBlock можна здійснювати прямо з тулбара, який відкривається кліком лівою кнопкою миші по його іконці. AdBlock дозволяє блокувати рекламу по URL, а також оповіщати користувачів і розробників про неможливість блокування реклами на конкретних сторінках.