Як почати цінувати себе.

Навчитися цінувати себе - значить стати більш успішною і гармонійною особистістю. Якщо ви почнете справедливо оцінювати себе, таким же чином будете ставитися і до свого оточення. Адже правильне ставлення до себе - запорука хорошого ставлення до інших.
Інструкція
1
Головне у відношення до себе розуміти, що ви неповторна особистість і все, що відбувається з вами, відбувається тільки для вас. Тільки не перестарайтеся і не станьте егоїстом.
2
Ви задумали тисячу справ, планів, у вас немає часу навіть перепочити, так ви поспішаєте все це виконати. Досягаєте одного і відразу переходите до іншого. Скажіть собі: «Стоп!». Зупиніться і подякуйте себе за вже досягнуте. Спробуйте насолодитися моментом навіть маленької перемоги. Адже досягнення і потрібні для того, щоб мати ось такі хвилини тріумфу.
3
Навіть при щільному щоденному робочому графіку навчитеся викроювати час для відпочинку. Навчилися працювати? Значить повинні вміти і відпочивати. Крім професії у вас повинні бути хобі, улюблені захоплення і особисте життя. Після повноцінного відпочинку робота буде в радість, і робити ви будете її легко. Якщо не можете дозволити собі великий відпустку, насолодіться вихідними на дачі, влаштуйте прогулянку на велосипедах або підіть у похід за грибами. Варіантів безліч, головне, присутність бажання.
4
Ніколи не порівнюйте себе з іншими людьми. Навіть якщо вони в три рази краще або гірше вас. У першому випадку заробите собі нервовий розлад і знецінити себе, а от у другому ризикуєте загордитися. Спробуйте зрозуміти, що кожна людина має свій шлях на землі і своє призначення, так що не навіщо порівнювати себе з іншими - ви все одно не зможете прожити їхнє життя.
5
Займіть свої голову і руки справою. Будете сидіти без роботи, точно цінувати себе не станете. Найчастіше це відбувається, коли людина просто не бачить або не хоче помічати свої здібності або таланти, а воліє сидіти без діла і проводити час даремно. Такий тип людей не здатний оцінити себе гідно і, пропалюючи життя, нічого не створює через елементарну лінь. Якщо дізналися в собі такі риси, наберіться сміливості і почніть цінувати себе. Далі інтуїція підкаже вам правильний шлях.